Depremmm kizlarrr😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Depremmm kizlarrr😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Depremmm kizlarrr😕
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Alerjik ve sürekli kusuyordu diğer maması pirinç proteinliydi ondan şüphelendiler farklı bi alerjik mama yazdılar onu kullanıyoruz. Diyetine uyduk şükür kusması kesildi
Oyyy kuzum cok geçmiş olsun insallah yarar o mama balimmm nazar degiyor kesin paşama bol bol oku kuzum🤲🤲🤲🙏🙏❤❤

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Cok.gecmis olsun cnm gercekten cok üzüldüm rabbim herkezin yar ve yardımcısı olsun inşallah
Dun gece saat gece 12. Buçukta yasadigim yerde 4.2 deprem yaşadım balkonda idim çamaşırligi aliyim dedim.ve kaliya yöneldiğimde bacaklarik iyil iyil oldu o an başım döndü ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim boşaldı resmen titremeye başladım esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip çıktı RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GERÇEKTEN DEPREM COK KORKUNÇ BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam😕😕😕🤲🤲🙏🙏🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyyy kuzum cok geçmiş olsun insallah yarar o mama balimmm nazar degiyor kesin paşama bol bol oku kuzum🤲🤲🤲🙏🙏❤❤
Şükür kilo vermiyorda almıyorda 2 aydır kilosu 8400. Tek tesellim kilo vermemesi işte. Evet okuyorum nazar çok çekiyor dışarı çıksak markete falan gitsek herkese gülüyor çok dikkat çekiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iyiyiz bitanem bizde baya beşik gibi sallandık ve çok korktum yatak odasına gidene kadar duvarlara çarpa çarpa gittim resmen. Bizim evde dere yatağında ve maalesef ki depremin üs bölgesine yarım saat uzaklıkta. Aklıma direk Yuşa Han geldi çocuğuma sarıldım eşim uyuyordu uykudan uyandı Rabbim bidaha yaşatmasın
Çok geçmiş olsun canım benim şimdi nasılsiniz

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
Dun gece saat gece 12. Buçukta yasadigim yerde 4.2 deprem yaşadım balkonda idim çamaşırligi aliyim dedim.ve kaliya yöneldiğimde bacaklarik iyil iyil oldu o an başım döndü ve sallaniyorum esimle resmen koridorda karsilastik sen topragi al ben lareni dedim cocuklari aldik ama evim o kadar siddetli sallandiki resmen yerden vurdu avizelerim sallandi cokk korkunc birseydi elim ayagim her yerim boşaldı resmen titremeye başladım esim mntonunu giyin cikalim dedi hemen hazirla olan deprem cantami aldim lareni sardim sarmaladim hemen ciktik arabaya bindik herkez sokaklardaydi 1 saate yakin arabyla gezdik resmen daha sonra esim.ben uyumam gidelim eve dedi ve uyumadida ama sabahi zor ettim oglum cok korktu ben o eve girmem diyip çıktı RABBIM HEPIMIZI KORUSUN GERÇEKTEN DEPREM COK KORKUNÇ BIRSEY rabbim hic bir kuluna yasatmasiz 99 depremini yasadigim icin deprem.benim en zayif noktam😕😕😕🤲🤲🙏🙏🙏
Sanırım Samandağ da yasiyosunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar