Dıskılama siyah

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dıskılama siyah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,806 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dıskılama siyah
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar aselin diskilamasi simsiyah yaptı henüz sabahtan beri bir kere yaptı düşünüyorum o renge dönüştürecek birsey yemedi başka neyden kaynaklıdır acaba tahmininiz var mı acaba ona göre doktora randevu alsam mı
Canım demir takviyesi alıyorsunuz eğer bu da dışkılanmanın siyah olmasına neden olabiliyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm ama için rahat etirmek istiyorsan doktora götür ben goturmedimniyi oldu
Bende o zaman bir kaç gün bekleyim cnm geçmezse götüreyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım demir takviyesi alıyorsunuz eğer bu da dışkılanmanın siyah olmasına neden olabiliyor
Yok kuzum hiç birsey almıyoruz ikincikez yaptı oda siyahtı bakalım annelerin dedikleri gbi bir kaç gün takip edeyim.olmadi götürürüm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende o zaman bir kaç gün bekleyim cnm geçmezse götüreyim

Yok kuzum hiç birsey almıyoruz ikincikez yaptı oda siyahtı bakalım annelerin dedikleri gbi bir kaç gün takip edeyim.olmadi götürürüm
Kaç aylık senin bebeğin canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar aselin diskilamasi simsiyah yaptı henüz sabahtan beri bir kere yaptı düşünüyorum o renge dönüştürecek birsey yemedi başka neyden kaynaklıdır acaba tahmininiz var mı acaba ona göre doktora randevu alsam mı
Merhaba canım demir kan ilacı kullanıyorsa ondan oluyor emiyorsa yediğinden olur kuzum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım demir kan ilacı kullanıyorsa ondan oluyor emiyorsa yediğinden olur kuzum
Yok kuzum asel hep mamayla büyüdü ilaç kullanmıyoruz bir kaç gün takip edicem bakalım gecicek mi

Kaç aylık senin bebeğin canım
1 buçuk yaşında cnm

Demir ilacı kullaniyormusunuz
Yok birtnam

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok kuzum asel hep mamayla büyüdü ilaç kullanmıyoruz bir kaç gün takip edicem bakalım gecicek mi

1 buçuk yaşında cnm

Yok birtnam
Anladım canım o zaman evet bir takip et çok geçmiş olsun canım umarım bir daha tekrarlamaz

Tüm sayfalar yüklendi.