Dıskılama siyah

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dıskılama siyah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,805 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dıskılama siyah
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok kuzum asel hep mamayla büyüdü ilaç kullanmıyoruz bir kaç gün takip edicem bakalım gecicek mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 buçuk yaşında cnm

Yok birtnam
Hmm o zaman yediği şeylerden de kaynaklı oluyor canım

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hmm o zaman yediği şeylerden de kaynaklı oluyor canım
Valla aselin diskisini unuttum yeminle bu sıcakta mide bulantısı çekmek ne zor ya cnm ya biran önce dogursam

Anladım canım o zaman evet bir takip et çok geçmiş olsun canım umarım bir daha tekrarlamaz
Umuram inşallah canm

Ayşem nasılsın.
Valla bu sıcakta mide bulantısı çekmekten yoruldum kuzum ya dogursam biran önce zaman gecsede sen nasılsın cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla aselin diskisini unuttum yeminle bu sıcakta mide bulantısı çekmek ne zor ya cnm ya biran önce dogursam

Umuram inşallah canm
Allah yardımcın olsun canım havalar gerçekten çok sıcak kötü bir mevsimde gebe kalmışsın 😁
Ne kadar kaldı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa doğuma kadar mide bulantısı zor canım doktor ilaç yazmadimi bulantı için
Yazdı kuzum kullanıyorum ama fayda etmiyor ne yesem mide bulantısı yapıyor bazen küsüp rahatlıyorum bazende kuru bir mide bulantısı yapıyor o daha zor safra kesem yok ya cnm ne yesem oda dokunuyor ikisi bir arada cok.zor daha 1 sene oldu safta kesesi aldilar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yazdı kuzum kullanıyorum ama fayda etmiyor ne yesem mide bulantısı yapıyor bazen küsüp rahatlıyorum bazende kuru bir mide bulantısı yapıyor o daha zor safra kesem yok ya cnm ne yesem oda dokunuyor ikisi bir arada cok.zor daha 1 sene oldu safta kesesi aldilar
Çok geçmiş olsun canım benim niye alındı ki rahatsizmiydin

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım benim niye alındı ki rahatsizmiydin
Aseli doğurdum 20 günlük falandi aşırı sanciyla hastaneye gittim nefesim kesiliyor du bir baktılar safrada 9 tane büyük taş safra şişmiş mideye yapışmış resmen zaten 1 2 hafta geç öğrensek safra patlicakti nasıl anlamadılar bu zamana kdar dedil3r doktor eşime çok.gec kaldınız diye kızmış mecbur o gün hatta kızım hastanede yatarken acil ameliyata aldılar beni

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aseli doğurdum 20 günlük falandi aşırı sanciyla hastaneye gittim nefesim kesiliyor du bir baktılar safrada 9 tane büyük taş safra şişmiş mideye yapışmış resmen zaten 1 2 hafta geç öğrensek safra patlicakti nasıl anlamadılar bu zamana kdar dedil3r doktor eşime çok.gec kaldınız diye kızmış mecbur o gün hatta kızım hastanede yatarken acil ameliyata aldılar beni
Yaaa hiç mi ultrason da görülmedi ki baya ihmale gelmiş canım gelmiş geçmiş olsun Allah'tan geçte olsa öğrenmişsiniz daha kötüsü olmadan rabbim beterinden korusun

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa hiç mi ultrason da görülmedi ki baya ihmale gelmiş canım gelmiş geçmiş olsun Allah'tan geçte olsa öğrenmişsiniz daha kötüsü olmadan rabbim beterinden korusun
Kaç kere hastaneye kaldırıldı hiç anlamadılar işte en son başka bir hastanede aseli yatirdigimiz gece sancilandim çok kötü acile kaldırıldı oradaki doktor anladı çok şükür hep şey dedikler bebek büyüyor ayagi vuruyor baskı yapıyor falan filan meğersem hep tastanmjs hamilelikten oncede hep midem agiriyordu hep mide hapı verip geçirdiler ultrasonla bakilsa anlasilirdi

Tüm sayfalar yüklendi.