Dıskılama siyah

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Dıskılama siyah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,707 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Dıskılama siyah
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kaç kere hastaneye kaldırıldı hiç anlamadılar işte en son başka bir hastanede aseli yatirdigimiz gece sancilandim çok kötü acile kaldırıldı oradaki doktor anladı çok şükür hep şey dedikler bebek büyüyor ayagi vuruyor baskı yapıyor falan filan meğersem hep tastanmjs hamilelikten oncede hep midem agiriyordu hep mide hapı verip geçirdiler ultrasonla bakilsa anlasilirdi
Ya kiyamam kuzum çok çekmişsin rabbim bidaha yaşatmasın

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum inşallah rabbim kolaylık versin
Amin cnm inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın var mı bir sorun asel'in dışkısı nasıl kuzum
Birazdaha siyah ama ilk gün ki gbi aşırı koyu siyah değil ama ben kötüyüm ya hava sıcak cati katı üstüne birde aşırı derece mide bulantısı ne yesem içsem yinede midem rahatsız çok bulanıyor ya sıkıldım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin cnm inşallah

Birazdaha siyah ama ilk gün ki gbi aşırı koyu siyah değil ama ben kötüyüm ya hava sıcak cati katı üstüne birde aşırı derece mide bulantısı ne yesem içsem yinede midem rahatsız çok bulanıyor ya sıkıldım
Ohlfff kıyamam yaaa sana hava serinleyimve serin bir yere git otur vallha ben öyle yapıyordum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hep iyi ol cnm bnm 🥰

Ohlfff kıyamam yaaa sana hava serinleyimve serin bir yere git otur vallha ben öyle yapıyordum
Ay nereye gidicem bir seylik oldu habire temizlik evi canm çıktı gözüme batıyor asel desen bu iki gündür herseye ağlıyor koltuktan kalkıyorum mutfağa birsey almak için geçiyorum ay görsen kıyamet koparıyor elimden tutup geziyor evin içinde resmen kiz valla sinir krizi geçirmemek için zor tutuyorum deli ediyor beni ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hep iyi ol cnm bnm 🥰

Ay nereye gidicem bir seylik oldu habire temizlik evi canm çıktı gözüme batıyor asel desen bu iki gündür herseye ağlıyor koltuktan kalkıyorum mutfağa birsey almak için geçiyorum ay görsen kıyamet koparıyor elimden tutup geziyor evin içinde resmen kiz valla sinir krizi geçirmemek için zor tutuyorum deli ediyor beni ya
Sakin kızım sakin Asel şimdi bir buçuk yaşında değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.