Doğum dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Doğum dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,069 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum dikişi
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aydın nazilı devlet hastanesi 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla şü anda öleceğimi bilsem bile gitmem resmen beni öldürdüler cnm
Senin de psikolojini bozmuşlar bende asla adım atmadım dogurdugum hastaneye 😡4 ay insan icine cikamadim pslolojimi bozmuşlardı

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
16 dikiş ne ya düşüncesi bile korkuttu 😳 çok geçmiş olsun anne olmanın her şeyi ayrı zor galiba ben daha doğurmadım sezeryan kesiği gözümü korkutuyordu hep bu dikişleri okuyunca ikisi de ayrı korkuttu gözümü 😅
Canim sezeryan dikişi leke kalıyor normal doğumun geçiyor bide her bunye aynı defil mesela ben ilk dogumum olmasına rağmen 3 tane tek dikişim vardı ve 1 haftada iyileşti sezeryan 10 yılda geçse ağrısı hala kalıyor ama normal doğum iyileşti mi bitiyor tekrar düşün derim

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Canim sezeryan dikişi leke kalıyor normal doğumun geçiyor bide her bunye aynı defil mesela ben ilk dogumum olmasına rağmen 3 tane tek dikişim vardı ve 1 haftada iyileşti sezeryan 10 yılda geçse ağrısı hala kalıyor ama normal doğum iyileşti mi bitiyor tekrar düşün derim
Bana doktor normal derse daha iyi zaten korkarım bile bile kesilmekten 🤣🤣 inşallah kolay olur doğumum🙏 seninki ne güzel olmuş öyle

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğur düğüm da Dr ebeye sordum kaç dikiş attiniz diye bana söylemedi ogrenipde napcan dedi bende daha sormadım acaba cokmu vardirda korkmasın diyemi öyle soylemedi ama bana demediler tekrar gel dikislerine bakalım demediler bende gitmedim zaten

Tüm sayfalar yüklendi.