Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,471 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya ne güzel maşallah canım benim teşekkür ederim ❤️ rabbim isteyen herkese nasıp etsin inşallah ya ❤️ Allah'ım iyi etmissin bnde öyle yaparım diye geç hazrlym diyorum 😂 kararszim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim o zmn yağmurlar geçsin de içerde kurutmak istemiyorum miss gbi güneşte kurusun ❤️❤️

Aynen bende öyle düşünüyorum canım benim teşekkür ederim benim ya bir şey daha desem sana canımsın? Benim göbeğim gün geçtikçe iyice inmeye başladı herkes 39 u beklemz diyorlar kafam karıştı ya
Aynen kuzum güneş ala ala kurusunlar minnosun cicileri🤲🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen kuzum güneş ala ala kurusunlar minnosun cicileri🤲🙏
Aynen öyle canım benim inşallah teşekkür ❤️❤️❤️ canım diyorum ki herseyini hazırlıyim iki günlük ona bana lazım olanı koyayım gerisini başka bir şeye evde dursun evimiz yakın 10 dk falan laİm olursa getirrler diye düşünüyorum hani fazla yatarsak Allah korusun aksilik vs olursa fazla olsun ama yanıma almyym diyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen öyle canım benim inşallah teşekkür ❤️❤️❤️ canım diyorum ki herseyini hazırlıyim iki günlük ona bana lazım olanı koyayım gerisini başka bir şeye evde dursun evimiz yakın 10 dk falan laİm olursa getirrler diye düşünüyorum hani fazla yatarsak Allah korusun aksilik vs olursa fazla olsun ama yanıma almyym diyorum
Olabilir kuzum hangi hastanede bende bursaliyim daha dogrusu armutlu or taraf yani

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
39 da alırlar seni sezeryana o göre hazırlan canim

Olabilir kuzum hangi hastanede bende bursaliyim daha dogrusu armutlu or taraf yani
Bende nilufere çok gittim bilirmisin oraları

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bnde şimdi sana yazdım bursa ile ilgili 😂 Bursa şehir hastanesi öbür oğlumda da Bursa'ya gelmiştim canım Medicana da doğum haotim bir buçuk sene önce 8 bine şimdi 23.000 bin olmuş yaa

39 da alırlar seni sezeryana o göre hazırlan canim

Bende nilufere çok gittim bilirmisin oraları
Aynen canım bana da öyle dendi ona göre hazrlyym diyorum da teşekkür ederim canım

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde şimdi sana yazdım bursa ile ilgili 😂 Bursa şehir hastanesi öbür oğlumda da Bursa'ya gelmiştim canım Medicana da doğum haotim bir buçuk sene önce 8 bine şimdi 23.000 bin olmuş yaa

Aynen canım bana da öyle dendi ona göre hazrlyym diyorum da teşekkür ederim canım
Paranın da bir değeri kalmamış burdaki hastaneler çok güzel çok ilgililer

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Kalp kalpe karşıymış 🥰 her yaz geliyoruz aikem.orda benim ben tayinci oldugumdan dolayi suan cankiridayim leylek gibiyiz biz yani😁😁 bursa medical cok güzel gerçekten

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Paranın da bir değeri kalmamış burdaki hastaneler çok güzel çok ilgililer
Aynen öyle canım sen yurtdışındasin değil mi bulunduğun yerde ücretler ne kadar? Canım o hastahne de 10 numara ama deprem oldu hani geri dönünce sil baştan başlamak zorundayz o yüzden 23.000 bini şuan oraya vermek istemiyorum ya

Kalp kalpe karşıymış 🥰 her yaz geliyoruz aikem.orda benim ben tayinci oldugumdan dolayi suan cankiridayim leylek gibiyiz biz yani😁😁 bursa medical cok güzel gerçekten
Ya ne güzel canım benim aynen öyle 😘 evet sizinki zor oradan oraya yaa güzel bayağı iyi yer gerçekten ama şuan pahalı bana göre ya ama çok ilgililer gerçekten özel de olsa bilmiyorum evimde gibiydi konforu bakımı bambaşkaydi yani

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım sen yurtdışındasin değil mi bulunduğun yerde ücretler ne kadar? Canım o hastahne de 10 numara ama deprem oldu hani geri dönünce sil baştan başlamak zorundayz o yüzden 23.000 bini şuan oraya vermek istemiyorum ya

Ya ne güzel canım benim aynen öyle 😘 evet sizinki zor oradan oraya yaa güzel bayağı iyi yer gerçekten ama şuan pahalı bana göre ya ama çok ilgililer gerçekten özel de olsa bilmiyorum evimde gibiydi konforu bakımı bambaşkaydi yani
Devlette yaptım ben özel gibi çok ilgililer canim ben çok memnundum İngiltere de

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Aynen kuzum özel ev rahatligini aratmiyor gercekten hayirlisi olsun bakalim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.