Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,476 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok kuzum hic sehir hastanesinde doğum yapan vr bende hic gitmedim oraya açıkçası
Orası da çok değişik kuaför oyun parkı Gratis vs de var bayağı değişik konsept 😂😂 ya nasıl acaba orası doğum hane vs vs merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette yaptım ben özel gibi çok ilgililer canim ben çok memnundum İngiltere de
Ya ne kadar güzel maşallah burda aynı şeyler geçerli değil maalesef ki devlette olsa hastaneden hastahneye o kadar değişiyor kii

Son düzenleme:

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Bence yıka utule çantasına koy güneşi bekleme, ben 33 haftalikken hazırladım herseyini, şuan 35 haftaligiz ama erken sancılarım tuttu, son aylar zaten, hazır da dursun ne olur ne olmaz. Hem kafan rahat olur...

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bence yıka utule çantasına koy güneşi bekleme, ben 33 haftalikken hazırladım herseyini, şuan 35 haftaligiz ama erken sancılarım tuttu, son aylar zaten, hazır da dursun ne olur ne olmaz. Hem kafan rahat olur...
Aynen aslında çok haklısın bende ne olur ne olmaz diye düşünüyorum belli mi olur ya şuan hamilesin değil mi doğum yok yani tek sancı var seninki normal mi canm yoksa sezeryan mi olcksn

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Benim sancılarım vardı canım ben erken doğum olur belki diye 36 bitmeden hazırladım bir kenara bıraktım hiç karışmadim sonra her zaman tedbirli olmak daha iyi sağlıkla kucağına al inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Benim sancılarım vardı canım ben erken doğum olur belki diye 36 bitmeden hazırladım bir kenara bıraktım hiç karışmadim sonra her zaman tedbirli olmak daha iyi sağlıkla kucağına al inşallah
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah doğum yaptın değil mi cnm yoksa hamile msn şuan ? Bende haftaya komple bebeğin ve bnm çantamı hazrlrm vAlla ne olur ne olmz ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Orası da çok değişik kuaför oyun parkı Gratis vs de var bayağı değişik konsept 😂😂 ya nasıl acaba orası doğum hane vs vs merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ne kadar güzel maşallah burda aynı şeyler geçerli değil maalesef ki devlette olsa hastaneden hastahneye o kadar değişiyor kii
Iyidir kuzum ya icini rahat tut yeterli minnak saglikla gelsin ❤❤❤

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben 29. Haftadayım iki hafta önce herşeyini hazırladım koydum. Çantalarımız da hazır. Ne olur olmaz diye hepsi hazır.

Tüm sayfalar yüklendi.