Sorum var Doğum kiloları 😑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Doğum kiloları 😑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,340 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kiloları 😑
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Canım bunu en iyisi bir diyetisyenle yapsan daha iyi olur bende yaptım ama ben oğlumu emzirmiyir dum spor yap mesela yeşillik çok ye ekmek tam buğday olabilir ara öğün yap mesela tatlı canım çekerse ona uygun tarifler de veriyorlar
Diyetisyenle falan
Maalesef emince sıkıntı işte diyet yerine evde yapabileceğin sporlar var onları dene ve bol bol su iç
Ya sorma arkadaşım
uğraşmak istemiyorum ben nişanlıyken 1 ayda 10 kilo vermiştim kendi başıma ey gidi

Hmm tamam canım teşekkür ederim nen doğumdan sonra korse takmıştım ama şuan bende göbek var biraz çokta etkili olmadı şimdi sarsam karnımı fayda edermi bilmiyorum doğum yapalı 1 yıl oldu ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diyetisyenle falan uğraşmak istemiyorum ben nişanlıyken 1 ayda 10 kilo vermiştim kendi başıma ey gidi
Dene cnm bide bolca su iç

Oh afiyet olsun bacım sen verebildim mi kiloları
He cnm veriyom akşam hiç bişey yemiyom aciksamda 1 kek bide 1 bardak şerbet iciyom süt yapıyor gündüzde çok yemiyom tok olayım ara sıra atıştırmalık yapiyom yağlı şeyler yemiyom sürümde var kiloda gidiyor karın kilosuda cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Su içerek mi kuzum
Evet cnm sabah erkenden bağla karnını sıkıca sonra gün boyunca iş çocuk falan derken su iç cokk akşam yemekten sonra kar ini ac bunu tekrarla bide akşamlarında çok ic

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar