Sorum var Doğum kiloları 😑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Doğum kiloları 😑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,340 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kiloları 😑
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Biz de eskiden Batıkentteydik Özbesin var ya meydanda oradan girince 23’ün geçtiği sokağın bir arkasında eskiden komşuymuşuz demek ki 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay onlar çok tehlikeli böbreği karaciğeri yoruyor kaç kişi öldü o zayıflama çaylarından 🥺
VAlla bilmiyorum ki bn uzun süreli kullanmam az zayflsam yeterli ya çevremde kimsede sıkıntı yok şükür kız herkes kilo almışsın diyo yemynce sütm azalıyor yaa yemek yeynce çoğalıyor günde iki öğün yiyoruz zaten

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
VAlla bilmiyorum ki bn uzun süreli kullanmam az zayflsam yeterli ya çevremde kimsede sıkıntı yok şükür kız herkes kilo almışsın diyo yemynce sütm azalıyor yaa yemek yeynce çoğalıyor günde iki öğün yiyoruz zaten
Bana marul iyi geliyor hem kilo da aldırmıyor 😅 geçen biraz tedirgin oldum diye çok yedim bu sefer de yatak çarşaf her yer süt oldu yapış yapış aktı gitti bi ton iş çıktı başıma 🤦🏻‍♀️ Benim Ayşegül diye bi arkadaşım vardı herkes ona kilolu derdi bu da kompleks yaptı 45 kiloya düştü o çaylarla sonra bi hasta oldu çayı bıraktı 2 katı oldu bu sefer ben hiç girişmiyorum valla haberlerde de hep gösteriyor bu yaştan sonra zaten yokuş aşağı bi de hiç diyalizlerle uğraşamam Allah korusun 😬

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Biz de eskiden Batıkentteydik Özbesin var ya meydanda oradan girince 23’ün geçtiği sokağın bir arkasında eskiden komşuymuşuz demek ki 😊

Ay onlar çok tehlikeli böbreği karaciğeri yoruyor kaç kişi öldü o zayıflama çaylarından 🥺
Kac yaşındasın ben Batıkent Beyhan rifatta okudum belki karşılaştık 22 yaşındayım 4 5 yıl önce o taraftaydim

VAlla bilemem bak bunu ilk kez duydum 😂😂 kız kuzenim zayıflama çayı kahvesi satyr kuzenlrm arkdslrl tığ gibi oldu ama bn icemym süte geçmiyormus ama kalitesini düşebilir ve azalma olblrms
Sen yine de ne kadar derse desinler çyşe şeyler tüketme canını ne olur ne olmaz satmak için derler onlar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sen yine de ne kadar derse desinler çyşe şeyler tüketme canını ne olur ne olmaz satmak için derler onlar
Bilmiyorum Ki ya dediğim gibi yemesem direk sütüm azalıyor nasıl olaack bilmym bn bekarken kiloluydm evlennce bayağı zayfldm ilk oğlum normal doğum onda doğumdan sonra tığ gibi oldum iğne ipliğe döndüm herkes şok oldu ikinci de öyle ve hiç hamilelikte almdm bunda doğumdan sonra çok aldım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah anlıyorum seni canım🤣

Tamm canım denerim teşekkür ediyorum
Vallahi nasıl durdurucam kendimi bilmiyorum diyet filanda asla yapamam kendimi biliyorum uymam listeye dayanamam ama başlamak lazım bir yerden bir şekilde 🤦‍♀️

Azminin olması çok güzel bende hiç yok vallahi strese girince yiyorum hemen 🤦🏻‍♀️ hele çikolatalı şeylere hiç hayır diyemiyorum bazen gece uykumda rüyama giriyor o kadar fena 🥹 Ne yapmak lazıım bilmiyorum hiç ilk önce psikolojimizi düzeltmek gerekiyor belki de

Sazovadanım sen de mi Eskişehirdensin

Bağladım ama dikişlerim çok acıdı sonra korse aldım bu lohusa için olanlarından o da dikişlere çok vurdu
Ya çok sıkma cnm o zmn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar