Sorum var Doğum kiloları 😑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Doğum kiloları 😑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kiloları 😑
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Bende bekliyorum 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız ben akşama kadar Dünya iş yapıyorum var ya her tarafı temizle süpür geri batıyor geri yapıyorum geri oğlumu kaç defa banyo yaptryorum uğraş uğraş var ya bir sürü iş yapıyorum yine de hiç bana mısın demiyor kilo vallahi
Gerçekten öyle al benden de o kadar demektir süt koruyor kiloları

Sezeryan sıkıntı bugün sağlık ocağında 3 gün önce doğum yapmış bi kadın vardı görsen hamile hala sanarsın kocaa bebek çıkıyor da inmiyor benimki de öyle kaldı korse morse de fayda etmedi yüzüm kollarım zayıf ama koca göbekten kilolu görünüyor
Karnını sıkıca bağla ama korseyle.degil.korse bı ise yaramiyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay sen bir de beni gör Hazalım Bir de bende boy da yok Ben zaten 1 sınıf obez diye geçiyorum Aslında kilo vermek çok istiyorum bazen azimle devam ediyorum sonra o Azmi Hüsran oluyor mesela şu an aşk-ı Memnu izleyip bir çayla bisküvi yiyeceğim Normalde diyette olduğum zaman yememem lazım Ama bazen çok azimliyim bazen de salıyorum bakalım Ne yapacağız böylel
Azminin olması çok güzel bende hiç yok vallahi strese girince yiyorum hemen 🤦🏻‍♀️ hele çikolatalı şeylere hiç hayır diyemiyorum bazen gece uykumda rüyama giriyor o kadar fena 🥹 Ne yapmak lazıım bilmiyorum hiç ilk önce psikolojimizi düzeltmek gerekiyor belki de

Eskişehirin neresindesin
Sazovadanım sen de mi Eskişehirdensin

Karnını sıkıca bağla ama korseyle.degil.korse bı ise yaramiyor
Bağladım ama dikişlerim çok acıdı sonra korse aldım bu lohusa için olanlarından o da dikişlere çok vurdu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Azminin olması çok güzel bende hiç yok vallahi strese girince yiyorum hemen 🤦🏻‍♀️ hele çikolatalı şeylere hiç hayır diyemiyorum bazen gece uykumda rüyama giriyor o kadar fena 🥹 Ne yapmak lazıım bilmiyorum hiç ilk önce psikolojimizi düzeltmek gerekiyor belki de

Bağladım ama dikişlerim çok acıdı sonra korse aldım bu lohusa için olanlarından o da dikişlere çok vurdu
Ya ben çok azimliydim ben hamile değilken evlendiğim ilk senesi 50 kilodan 85 kiloya kadar çıkmıştım Yani öyle bir Azim öyle bir hırs yapmıştım ki tekrardan yine 60 kiloya 55 kiloya tekrar gelebildim Ama şu anki azmim fazla yok Yani azmim 2 hafta sürüyor 3 hafta tırt diye sönüyor bilmiyorum böyle böyle inşallah kilomuzu vereceğiz Bence Azim olmadığı zaman insan hiçbir şey yapamaz psikolojim bile düzgün olsa bile

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank

Evet bende Zincirlikuyuda oturuyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben çok azimliydim ben hamile değilken evlendiğim ilk senesi 50 kilodan 85 kiloya kadar çıkmıştım Yani öyle bir Azim öyle bir hırs yapmıştım ki tekrardan yine 60 kiloya 55 kiloya tekrar gelebildim Ama şu anki azmim fazla yok Yani azmim 2 hafta sürüyor 3 hafta tırt diye sönüyor bilmiyorum böyle böyle inşallah kilomuzu vereceğiz Bence Azim olmadığı zaman insan hiçbir şey yapamaz psikolojim bile düzgün olsa bile
Ay ben en son 55 kilo lisedeykendim onda da İzmirdeydim 7. katta oturuyorduk asansör yoktu her yer yokuştu bende yiyorum da kilo almıyorum sanıyordum meğersem yakıyormuşum Eskişehir’e taşınınca her yer dümdüz 3 katlı apartmanda bile asansör var ben de birden şiştim veremedim valla ama benimki psikolojik normalde yemiyorum ama az canım sıkılsın hemen canım bir şeyler çekiyor ve sürekli de canım sıkılıyor 😂😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende Zincirlikuyuda oturuyorum
Biz de eskiden Batıkentteydik Özbesin var ya meydanda oradan girince 23’ün geçtiği sokağın bir arkasında eskiden komşuymuşuz demek ki 😊

VAlla bilemem bak bunu ilk kez duydum 😂😂 kız kuzenim zayıflama çayı kahvesi satyr kuzenlrm arkdslrl tığ gibi oldu ama bn icemym süte geçmiyormus ama kalitesini düşebilir ve azalma olblrms
Ay onlar çok tehlikeli böbreği karaciğeri yoruyor kaç kişi öldü o zayıflama çaylarından 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlan 13 aylık yaklaşık 6-7 aylık olunca doğum kilolarımı tamamen vermiştim o ara emmeyide bıraktı diyete ve sinameki yeşil çaya başladım şimdide 60 kiloyum hedef 50 bakalım 🤭
Ahhaha ben kayeaya gebe iken 55 dim bu miniğe 58 de kaldım bakalım bunda kayra gibi 20 kilo alıp 17 sini geri verebilecek miyim 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar