Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel54 tarafından oluşturulan Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,632 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor
Konbuyu başlatan Sibel54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masal

Sibel54

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben dün randevuya kadin doğuma gittim 38 haftalık dedi salı günü gel anesteziye gidicen form doldurcan kovid testi yapicaz dedi perşembe de doğum için gün verdi ama biraz korkuyorum bu kovd testi nasil oluyor çok açılıyor mu... 😕💜

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben dün randevuya kadin doğuma gittim 38 haftalık dedi salı günü gel anesteziye gidicen form doldurcan kovid testi yapicaz dedi perşembe de doğum için gün verdi ama biraz korkuyorum bu kovd testi nasil oluyor çok açılıyor mu... 😕💜
Ciddi misin korktum bn yaaa

İ

İrem

Guest
Birazcık burnun da canın yanıyor boğazındaysa miden bulanıyor ama 3 4 dk sonra geçiyor

Ebru yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 36 haftalik hamileyim allah izin verrse ayin 17 sinde doguma gircem cuma gunu anesteziyle gorustum ama bana covid 19 testi yapilcak diye birsey soylemediler insallah yapmazlar ya sezaryandan cok o testten korkuyorum 😥

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duydum yeni çıktı herhalde çünkü ben üç hafta önce doğum yaptım hiç öyle bişey istemediler sadece hastane dosyasını doldururken sordular oldunmu diye bide evet ameliyata da maskeyle girdim bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar