Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,367 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla oğluşumun en sevdiği yer benim kucağım zaten bide eşim çok dağınık uyur ben yatakta minnacık bir yerde uyurum orayı bile işgal eder bebişle uyusa Allah korusun bebiş ne olur bilemedim 😂😂
Belki ondan da yatmak istemeyebilir enişte bey belli ilmaz erkeklerin ne düşündüğünü anlamıyoruz valla

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Belki ondan da yatmak istemeyebilir enişte bey belli ilmaz erkeklerin ne düşündüğünü anlamıyoruz valla
Belkide çünkü cidden öyle bir uyuma yok ve ciddi diyorum uyuması ilginç oturup konuş konuşur ama sabah hicbirsey hatırlamaz ben gözümü açmama gerek yok en ufak sesten uyanır ve o anda itibaren herşeyi hatırlarım 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Belkide çünkü cidden öyle bir uyuma yok ve ciddi diyorum uyuması ilginç oturup konuş konuşur ama sabah hicbirsey hatırlamaz ben gözümü açmama gerek yok en ufak sesten uyanır ve o anda itibaren herşeyi hatırlarım 🤣🤣
Ahaahha bu ben haaaa gece eşim benimle konuşmuş uykumdan uyandırıp sabah kalkruk bende tık yok uyandığını bile hatırlamıyorum hele de uykudan yeni uyandiysam ne dersen tamam derim öküz kocam dalga geçmişti benimle bir kez hala güler ona 😒

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahaahha bu ben haaaa gece eşim benimle konuşmuş uykumdan uyandırıp sabah kalkruk bende tık yok uyandığını bile hatırlamıyorum hele de uykudan yeni uyandiysam ne dersen tamam derim öküz kocam dalga geçmişti benimle bir kez hala güler ona 😒
Ben eşimle oturup konuştum adama diyorum böyle böyle dedin ben sana böyle dedim ya falan ne zaman diyor zaten artik alıştım tamamen yataktan kalkıp yürümeye yüzünü yıkamaya gitmeden uyanmaz baya ayakta uyuyor 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben eşimle oturup konuştum adama diyorum böyle böyle dedin ben sana böyle dedim ya falan ne zaman diyor zaten artik alıştım tamamen yataktan kalkıp yürümeye yüzünü yıkamaya gitmeden uyanmaz baya ayakta uyuyor 🤣🤣
hahaha güldüm Allah affetsin ama komikb😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.