Doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,864 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
Kızlar.lutfen dört gündür doğum.yaptm bebeğim sarılık geçirdi enfeksiyonu var dua bekliyorum nolur 😣

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
O ağrılar için oda iyi geliyor normalde canım kaç haftalık bebeğin?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım benim inşallah 🙏🥰

Senin kaç haftalık bebeğin canım? Aynen çok kötü oluyor o ağrılar ya
17 günlük bebeğim

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
Cnm benimde öyleydi o haftalrda ama suan 39+2 tık yok herşey gitti bı anda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
17 günlük bebeğim
Daha yeni canım bebeğin ya anca anca geçer ağrıların. Doğum sonrası da ağrılar için magnezyum takviyesi devam edebiliyor Dr ondan sordum

Cnm benimde öyleydi o haftalrda ama suan 39+2 tık yok herşey gitti bı anda
Canım ne kadar durursa anne karnında o kadar iyi oluyor bebeğin gelişimi için öncekiler 37 de oldu şükür küvezde kalmadılar ama çok çektik gelişimleri tamamlanmadığı için birinin emme refleksi gelişmediği için yutamıyordu ötekinin mide kapakçığı reflüsü vs derken hastanelerden çıkamadık

Son düzenleme:

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim rabbim acil şifalar versin bi an önce iyileşir çıkarsınız inşallah 🙏
Yoğun bakımda şuan göremiyorum Allahım kimseye göstermesin beterinden de korusun kiminin duası demişler olurda okuyan olursa mesajimi nolur şafi ismi hurmetine sifâ dilesin Rabbimden o ne buyurduysa onu yaşayacağız 🤲😣

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah doğum yaptım dediğin bile dün gibi sanki, büyümüş bile zaman çabuk geçiyor kuzum ya sağlıkla büyüsün minnoş 🥰

Magnezyum kullanıyor musun canım?

Adet olacakmışım gibi kasıklarda bacaklarımda ağrı var birkaç gündür benimde canım. Vücut iyice ağırlaşıyor bacaklara baskı arttığı için diye düşünüyordum ama doğum yakın diye de olabilir dimi🙄 benim de ilk ikisi normal doğum bunda da bir aksilik olmazsa normal istiyorum yine bende hemen ayaklandım hiç yatmadım ikisinde de canım. İnşallah normal doğum olur seninde yine. Ben bu doğum için epidural istemiştim druma söyledim olumsuz konuştu vazgeçtim

Yalnızken gelmesin de ne zaman istiyorsa gelsin amin canım benim inşallah 🥰
Aynen cok cabuk gecıyor zaman. Canım sanada az kalmıs hayırla saglıkla kucağına alırsın ınsallah buyuturken zaman nasıl gecıyor bilmiyorsun zaten

Tüm sayfalar yüklendi.