Doğum yaptım sonunda🙂🙂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Doğum yaptım sonunda🙂🙂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,149 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım sonunda🙂🙂
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şükür bugün bebeğimi kucağıma aldım sezeryanla soru sormak isteyen varsa cevap verebilirim

Kızlar çok şükür bugün bebeğimi kucağıma aldım sezeryanla soru sormak isteyen varsa cevap verebilirim 🤱🤱
Oncelikle geçmiş olsun gözün aydın sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım soru sormak mi bennnnnnn ilk dogummu neden sezeryan beldeki iğne ve ilk yürütmeye kaldırmaları çok mu zor normalmi sence sezeryan mi iki normal yaptım ucu sezeryan düşünüyorum korkuyorum bilemedim çok soru sordum 🤭😘

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle geçmiş olsun gözün aydın sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım soru sormak mi bennnnnnn ilk dogummu neden sezeryan beldeki iğne ve ilk yürütmeye kaldırmaları çok mu zor normalmi sence sezeryan mi iki normal yaptım ucu sezeryan düşünüyorum korkuyorum bilemedim çok soru sordum 🤭😘

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumum yani normal doğum nasıl onu bilmiyorum evett ilk yürüttüklerinde biraz baş dönmesi falan ağrı oldu ama şimdi şükürler olsun ki iyiyiz kendi isteğimle sezeryan oldum yani normalden çok korkuyordum o yüzden sezeryan tercih ettim😍🤱😍🤱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize cnm genelmi spinal mi epidural mi nasıldı canın agrıdimi hissettinmi
Belden uyusmali canım evet bebegi çıkardıklarını falan hissettim yani 🤱🤱

Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize cnm genelmi spinal mi epidural mi nasıldı canın agrıdimi hissettinmi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Cabucak toparlanin in
İlk dogumum yani normal doğum nasıl onu bilmiyorum evett ilk yürüttüklerinde biraz baş dönmesi falan ağrı oldu ama şimdi şükürler olsun ki iyiyiz kendi isteğimle sezeryan oldum yani normalden çok korkuyordum o yüzden sezeryan tercih ettim😍🤱😍🤱

Hissettim derken ağrılı mi ilk yürümek çok zor diyorlar sanki karnın yere dokuluyo diyorlar ondan korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar