Doğum yaptım sonunda🙂🙂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Doğum yaptım sonunda🙂🙂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,153 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım sonunda🙂🙂
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Cabucak toparlanin in

Hissettim derken ağrılı mi ilk yürümek çok zor diyorlar sanki karnın yere dokuluyo diyorlar ondan korkuyorum
Evet çünkü okadar ilacın etkisi canim bide kolay degil ameliyat ya
Cabucak toparlanin in

Hissettim derken ağrılı mi ilk yürümek çok zor diyorlar sanki karnın yere dokuluyo diyorlar ondan korkuyorum
Evet ilk yürümek zor oldu ama sonra iyi oldum yani şükür ameliyatta ağrı hissetmedim canım once bi gerilme oldu işter istemez heyecandan bide ameliyathane cok soğuktu doktorum sagolsun sakinleştirici vurdurdu biraz uyu dedi uyudum bende o şekilde

F

Fatimazz

Guest
Öncelikle gözünüz aydın. Hemencecik iyileşin inşallah. Covid aşısı olmus muydunuz. Eger olduysanız hangi haftada oldunuz

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şükür bugün bebeğimi kucağıma aldım sezeryanla soru sormak isteyen varsa cevap verebilirim 🤱🤱
Ben de hamileyim bugün YouTube dan sezeryan videosunu izledim çok korktum ameliyattan çıktıktan sonra çok ağrın oldu mu peki? Ayrıca gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaallah Allah size bağışlasın ben sezeryan dan da normal doğum dan da çok korkuyorum ne yapacağımı da bilmiyorum ilk hamileliğim 😑🥺😔

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ben de hamileyim bugün YouTube dan sezeryan videosunu izledim çok korktum ameliyattan çıktıktan sonra çok ağrın oldu mu peki? Ayrıca gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaallah Allah size bağışlasın ben sezeryan dan da normal doğum dan da çok korkuyorum ne yapacağımı da bilmiyorum ilk hamileliğim 😑🥺😔
Bende senin gibiydim emin ol ki ikisindende okadar çok korkuyordum ki ama sen kendi istediğini yaptir milleti boşver yok sütün gelmez yok cok ağrın olur bosver herkezin dediklerini önemli olan kendinde bitmesi evet ameliyattan sonra ağrım olmadı çünkü durmadan ağrı kesici vuruyorlar simdilik ağrım yok az az geliyo arada okadarda olması normal yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ilk canım ama korkma hersey gönlünce olsun inşallah saglikla sıhhatle alirsin kucagina inşallah bebeğini ilk uyuşukluk gittiginde ilk ayağa kaldirdiklarinda biraz zorlaniyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.