Doğum yaptım sonunda🙂🙂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Doğum yaptım sonunda🙂🙂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,196 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım sonunda🙂🙂
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiydim emin ol ki ikisindende okadar çok korkuyordum ki ama sen kendi istediğini yaptir milleti boşver yok sütün gelmez yok cok ağrın olur bosver herkezin dediklerini önemli olan kendinde bitmesi evet ameliyattan sonra ağrım olmadı çünkü durmadan ağrı kesici vuruyorlar simdilik ağrım yok az az geliyo arada okadarda olması normal yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ilk canım ama korkma hersey gönlünce olsun inşallah saglikla sıhhatle alirsin kucagina inşallah bebeğini ilk uyuşukluk gittiginde ilk ayağa kaldirdiklarinda biraz zorlaniyorsun
Ya kimse bir şey dediğinden değil aslında ben sezeryan videosunu izledim çok korktum şuan dahi aşırı korkuyorum düşünüyorum hangisini yapsam diye ama bilmiyorum çok kararsız kaldım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ya kimse bir şey dediğinden değil aslında ben sezeryan videosunu izledim çok korktum şuan dahi aşırı korkuyorum düşünüyorum hangisini yapsam diye ama bilmiyorum çok kararsız kaldım
Kuzum izleme öyle şeyleri Allahın izniyle gerşey güzel olur milyonlarca kadın sezeryan oluyor veya olacak bak bende ilk oglum sezeryan 2inci gebeliğim şimdi 32 +3 oda sezeryan olacağım

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum izleme öyle şeyleri Allahın izniyle gerşey güzel olur milyonlarca kadın sezeryan oluyor veya olacak bak bende ilk oglum sezeryan 2inci gebeliğim şimdi 32 +3 oda sezeryan olacağım
Ya ne bilim geçenlerde öyle konuşuyorduk görümcem anlattı ben de izliyince korktum ondan dolayı sordum hayırlısı olsun inşallah

Irfan

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum daha kolay ve sağlıklıdır korkulacak bir şey yok yinede karar senin ama ameliyat olmak inan hiç iyi bişey değil

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İzleme cnm kimseyi kafaya da takma öyle de böyle de doğacak o bebek gerek normal gerek sezeryan arkadaş sağolsun yazdıkları ile bi çoğumuza destek verdi aklımızdaki düşünceler biraz sakinledi altına yazılanları doğru bulmuyorum yok şöyle kestiler şöyle yaptılar kimseye destek olmuyo bu yorumlar evet herkesin canı kendine tatlı saygı duyuyorum ama destek olunması gerekirken daha çok endişe ettirmeye de gerek yok yine de Rabbim tüm anne adayları ve annelere kolaylık versin

Tüm sayfalar yüklendi.