Doğum yaptım sonunda🙂🙂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Doğum yaptım sonunda🙂🙂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,233 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım sonunda🙂🙂
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Evet çünkü okadar ilacın etkisi canim bide kolay degil ameliyat ya

Evet ilk yürümek zor oldu ama sonra iyi oldum yani şükür ameliyatta ağrı hissetmedim canım once bi gerilme oldu işter istemez heyecandan bide ameliyathane cok soğuktu doktorum sagolsun sakinleştirici vurdurdu biraz uyu dedi uyudum bende o şekilde
Darısı tüm hamilelere hepimiz yavrularımızı sağlıkla alalım inşallah

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumum yani normal doğum nasıl onu bilmiyorum evett ilk yürüttüklerinde biraz baş dönmesi falan ağrı oldu ama şimdi şükürler olsun ki iyiyiz kendi isteğimle sezeryan oldum yani normalden çok korkuyordum o yüzden sezeryan tercih ettim😍🤱😍🤱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belden uyusmali canım evet bebegi çıkardıklarını falan hissettim yani 🤱🤱
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belden uyusmali canım evet bebegi çıkardıklarını falan hissettim yani 🤱🤱
Canın agrıdı mı

Mizgin

Kayıtlı Üye
rank

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle geçmiş olsun gözün aydın sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım soru sormak mi bennnnnnn ilk dogummu neden sezeryan beldeki iğne ve ilk yürütmeye kaldırmaları çok mu zor normalmi sence sezeryan mi iki normal yaptım ucu sezeryan düşünüyorum korkuyorum bilemedim çok soru sordum 🤭😘
Canim normal doğum yapabiliyorsan sorun yoksa normal yap yine sezaryan hiç tavsiye etmem hele belden uyşmayi hiçç. 10 gün önce sipinal belden uyusmali doğum yaptım ve bunu ikinci kez yapicagimi bildiğimden büyük korkuyla girdim doğuma bacaklarım zangir zangir titredi onlar beni üşüyorum sandı korku ve heyecandan dedim. Anestezi doktoru basucumdaydi hep ben hissediyorum dokunduklarini bana dedim az sabret ben seni sersemleticem birazdan dedi doktor. Ben inleyip bagirdikca birşey verdi bana uyuyor gibiydim ama seslerini diyuyor ve kendi sesimide duyuyorum ama gözümü acamiyodum çok zor geçti doğum sonrası iyilesmekte çok zaman alıyor hem karnımdaki dikiş yerlerim agriyo hem belimden yapılan iğne yerim. Diğer sezaryanlilar ben hissetmedim tavandaki aynadan doğumumu izledim bebeğimi gördüm dediler onlar uyuştu tamamen demekki diyorum kendimce ama ben uyuşmuyorum tam anlamıyla anladimki. Normal doğumda sancı çekmek çok zor ama doğum gerçekleşince hepsi bitiyo. 7:40 da girdim doğum servisine 10:15 e kadar hazırlık vs nts derken doğum sancim başladı sezaryan olucam tabiki bıraksalar normal dogurucaktim halbuki aldılar hemen ameliyathaneye. İnan seni korkutmak için yazmıyorum bunları normalde herşeyin normal doğur bacım benden tavsiye.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim normal doğum yapabiliyorsan sorun yoksa normal yap yine sezaryan hiç tavsiye etmem hele belden uyşmayi hiçç. 10 gün önce sipinal belden uyusmali doğum yaptım ve bunu ikinci kez yapicagimi bildiğimden büyük korkuyla girdim doğuma bacaklarım zangir zangir titredi onlar beni üşüyorum sandı korku ve heyecandan dedim. Anestezi doktoru basucumdaydi hep ben hissediyorum dokunduklarini bana dedim az sabret ben seni sersemleticem birazdan dedi doktor. Ben inleyip bagirdikca birşey verdi bana uyuyor gibiydim ama seslerini diyuyor ve kendi sesimide duyuyorum ama gözümü acamiyodum çok zor geçti doğum sonrası iyilesmekte çok zaman alıyor hem karnımdaki dikiş yerlerim agriyo hem belimden yapılan iğne yerim. Diğer sezaryanlilar ben hissetmedim tavandaki aynadan doğumumu izledim bebeğimi gördüm dediler onlar uyuştu tamamen demekki diyorum kendimce ama ben uyuşmuyorum tam anlamıyla anladimki. Normal doğumda sancı çekmek çok zor ama doğum gerçekleşince hepsi bitiyo. 7:40 da girdim doğum servisine 10:15 e kadar hazırlık vs nts derken doğum sancim başladı sezaryan olucam tabiki bıraksalar normal dogurucaktim halbuki aldılar hemen ameliyathaneye. İnan seni korkutmak için yazmıyorum bunları normalde herşeyin normal doğur bacım benden tavsiye.
Haklısın canım benim çatı dar olduğu için normalllerim çok dikişli oluyo inan belki sanciyi çekerim doğum anından ödüm kopuyo çok geçmiş olsun sana da canim bakalım Allahım en az ağrılı olanı hayırlısı ne ise onu nasip etsin şuan herşey yolunda sadece kordon iki tür boynunda oda doğum anında önemli dedi yani deneyecek olmadı sezeryan ikisini bir yaşamış olacam bilmiyom bakalım zamanı gelince ne yasayacam

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım benim çatı dar olduğu için normalllerim çok dikişli oluyo inan belki sanciyi çekerim doğum anından ödüm kopuyo çok geçmiş olsun sana da canim bakalım Allahım en az ağrılı olanı hayırlısı ne ise onu nasip etsin şuan herşey yolunda sadece kordon iki tür boynunda oda doğum anında önemli dedi yani deneyecek olmadı sezeryan ikisini bir yaşamış olacam bilmiyom bakalım zamanı gelince ne yasayacam
Rabbim hayırlısı hangisi ise onu nasip etsin bir avazda kurtarsın inşallah 🤲 hemen süt de gelmedi benim göğüs uclarim yarıldı çok zor ya. İki gündür ağrım yok hamdolsun ama yarım insan dan sayıyorum kendimi annelik çok kutsal bir görev annelerimizin değerini anne olunca daha iyi anlıyorum 😔

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısı hangisi ise onu nasip etsin bir avazda kurtarsın inşallah 🤲 hemen süt de gelmedi benim göğüs uclarim yarıldı çok zor ya. İki gündür ağrım yok hamdolsun ama yarım insan dan sayıyorum kendimi annelik çok kutsal bir görev annelerimizin değerini anne olunca daha iyi anlıyorum 😔

Amin canım çok sağol aaa o nasıl laf yarım insan felan stres yapma çokta güzel toparlanır sin inşallah sütun gelir korkma göğüs ucunu nemli tutmaya çalış doktorun krem vermistir mutlaka kullan sütun gelmeye başlayınca göğüs ucunu kendi sutunle islat bebeğe ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar