Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,915 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
Canım kilolu bebekler daha rahat doğuyor kendimden biliyorum iki oğlum 4ün üzerinde doğdu dogumlarim rahattı 1inide 3700 doğurdum rahmim yırtıldı o derece yani endişe edip kendini strese sokma

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benimki 1000 gram doğdu kuzum 4 aylıkken bile yeni doğan bebekten daha küçüktü küvezden çıkıp eve geldikten sonra aylarca evden çıkamadık enfeksiyon kaparsa ciddi sorun yaşarız diye eve kimseyi almanızda yasaktı. Yani şuanda doktor bana dese ki senin bebek 5. Buçuk kilo gider ağzını öperim 😃😃😃😃
Bak.iste zor kuzum kucuk bebek zayif bebek zor oluyor canlari sag olsun saglikli olsunlar tek

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
Doğum şekli önemli değil iri bebekse sezeryan olursun canım önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı. Hiç bir bebek anne karnında kalmamış sonuçta bir şekilde doğuyor 😂 endişe etme gebeliğinin tadını çıkar hayatının en özel anları sonuçta 🥰♥️

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ne bm
Kız Sezeryan olursun istersen 5 kilo olsun ne fark eder sezeryqnda 1 kilo da aynı 5 kiloda aynı değişen birşey yok. Allah'a sağ salim kavustursun sizi diye dua et beslenmeme de çok dikkat et yememezlik olmaz güçten düşersin yapma lütfen. Sen ister ye ister yeme bebek zaten annenin depoladığı besinleri kullanıyor yani kendine kötülük yaparsın yemezsen doğumdan sonra güce ihtiyacın olacak. Kendini zayıf düşürme. Ben senin yerinde olsam su son zamanlarda bol bol kuruyemiş ve muzlu 🍌 bal 🍯 süt🥛yapıp icerim ki vücudum direnç kazansin
Aksine muz süt içme yeme dedi doktor zaten buyuk dahada buyumesin dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum şekli önemli değil iri bebekse sezeryan olursun canım önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı. Hiç bir bebek anne karnında kalmamış sonuçta bir şekilde doğuyor 😂 endişe etme gebeliğinin tadını çıkar hayatının en özel anları sonuçta 🥰♥️
Doguma kadar 1 kilo alirmi sizce .

Canım kilolu bebekler daha rahat doğuyor kendimden biliyorum iki oğlum 4ün üzerinde doğdu dogumlarim rahattı 1inide 3700 doğurdum rahmim yırtıldı o derece yani endişe edip kendini strese sokma
InsaAllah canim boyle şeyler duyunca moralim düzeldi biraz😍💕

Benimki 1000 gram doğdu kuzum 4 aylıkken bile yeni doğan bebekten daha küçüktü küvezden çıkıp eve geldikten sonra aylarca evden çıkamadık enfeksiyon kaparsa ciddi sorun yaşarız diye eve kimseyi almanızda yasaktı. Yani şuanda doktor bana dese ki senin bebek 5. Buçuk kilo gider ağzını öperim 😃😃😃😃
Kiyamamm😢🤲

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar uzulup isyana girme. Rabbim herseyi kararlamistir. Ben 37+5 te 3700 grama yakin bebege sahip oldum. Senin vucudun neye uygunsa Rabbim de zamanini ona gore ayarlar. Sanma ki 40+0 da dogum yapacaksin. Sen yat kalk dua et hayirli saglikli evlada sahip ol, kolay dogumun olsun diye. Bosuna kendini uzme, bizim hesaplarimiza gore olmuyor dogum ☺️

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcim olsun ne diyelim

Bu kadar uzulup isyana girme. Rabbim herseyi kararlamistir. Ben 37+5 te 3700 grama yakin bebege sahip oldum. Senin vucudun neye uygunsa Rabbim de zamanini ona gore ayarlar. Sanma ki 40+0 da dogum yapacaksin. Sen yat kalk dua et hayirli saglikli evlada sahip ol, kolay dogumun olsun diye. Bosuna kendini uzme, bizim hesaplarimiza gore olmuyor dogum ☺️
Hepp dua ediyorum zaten ilk gebeligim oldugu için herrrseyi sorin edip endişe ediyorim😢

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım dert etme Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum canim sana benim kizim 2600 dogdu dunya ustume yikildi sevinmen gerekirken bosuna kendini yipratmana gerek yok bence
Niye dünya başına yıkıldı ki

Çok garipsiniz sağlıklı olsun yeter

Ceylanerez

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar