Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,909 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
eyyy Allahim korkma hiç bişey olmaz banada zayif gelişim geriligi var kilolu bebwgin dogumu daha kolay olur ve doktorların makinalari yani ş ölcüyo

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
kilosuna gore qorxma dogamasan keserye ederler burda ne varki

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ne bm

Aksine muz süt içme yeme dedi doktor zaten buyuk dahada buyumesin dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doguma kadar 1 kilo alirmi sizce .

InsaAllah canim boyle şeyler duyunca moralim düzeldi biraz😍💕

Kiyamamm😢🤲
1 kilo olmasa bile 800 Gr alır canım

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Çok korkuyorum😢ben uraşmama ragmen bu kadar almasi😢 yemekde yemiyorum. Sizce doguma kadar 1 klo alirmi?
Sekerin yok diymi normalda fazla kiloyu seker testi yaptiracaklar o yuzdan sordum

Gunumiz ayni Benda bugun gittim 3kilo dedi gecan hafta pazertesi 2.700 2.900 tehmin demisti bugun 3 kilo benimki normal gibi geldi ama karnim buyuk onu anlamadim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebeğin sağlıklıysa endişe etme bence zaten doğumdan sonra kordon ödem vs derken gidiyor birde ultrason cihazında da oynar gramı fazla kafana takma

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardım eder canım benim dua et sadece🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Herkes neden bu kadar şaşirdi valla anlamadim. Yani ilk gebeligim oldugu icin herkesde ne kadar büyuk dediyi için strest yapdim o yuzden post açdim her kes acdigim posta bi tepki gostermiş. Ilk kezz anne olucam tabiykide az bir şey icin endişelenicem. Şukür Allahima hiç birrr sorunu yokk. Sadece doktorda biraz korkudu🤲🤲sag salim olsunda gerekirse sezeryan olurim🤲inşaAllah canim Allahim yardim eder sadece ona güveniyorum heppp dua ederim şükür🤲

Kuzum bebeğin sağlıklıysa endişe etme bence zaten doğumdan sonra kordon ödem vs derken gidiyor birde ultrason cihazında da oynar gramı fazla kafana takma
InşaAllah canim şaşirmadan bana destek oldugun icin cokk teşekkurler vallaha böylr yazinca siz cokk rahatladim iyki varsiniz🤲😍

Birde karnim aşagiya inmemiş kizlar neden acaba bebek donmemişmidir hala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar