Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doktordan geldim ve moralim cokk bozuk😢
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
Kuzum moralini bozma sen ye yada yeme bu seninle alakalı birşey değili bebeğin gelişimi ile alakalı senin yapacağın tek şey gerekli vitamin mineralleri alman ve kontrollerini aksatmamak yani sezeryan olursun yeter ki bebiş sağlıklı olsun bitanem korkma 😘😘😘

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum moralini bozma sen ye yada yeme bu seninle alakalı birşey değili bebeğin gelişimi ile alakalı senin yapacağın tek şey gerekli vitamin mineralleri alman ve kontrollerini aksatmamak yani sezeryan olursun yeter ki bebiş sağlıklı olsun bitanem korkma 😘😘😘
Aynen canim genetik olarak bence yememle alakali diyilll. Artik korkmuyorum canim😊😊💕

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlaaree o kadar dikkat etmeme ragmen bebegim cok kilo almiş😢bilmiyorim nasil olucak. Doguma daha var 36-3 haftadayim. Bebegimin kilosu 3430du. Doguma kadar 1 kilo daha alarsa nasil doğurucam cok korkuyorum😣moralim cok bozuk agliyorim şuan😢
Moralini bozma canım rabbim in vardır bir bildiği. Normal doğum yaptım oğlum 4124gram doğdu. Zorlandım diyemem. 6cm açıklığım olmuş doktora muhaneye gittiğimde. Yürüyerek 2 km yürümüştüm doktora kadar. Hiç acı sancı olmadan. Sıkma canını. Bir avazda doğur inşallah ❤️

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Gercekdenmi bende inşaAllah kendim dogururum sağsalim😍
Moralini bozma canım rabbim in vardır bir bildiği. Normal doğum yaptım oğlum 4124gram doğdu. Zorlandım diyemem. 6cm açıklığım olmuş doktora muhaneye gittiğimde. Yürüyerek 2 km yürümüştüm doktora kadar. Hiç acı sancı olmadan. Sıkma canını. Bir avazda doğur inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar