Doktordan geldim 🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim 🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,418 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim 🤗🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Baya iyi keyifli 😅😅 sanki biraz tembel ama çok az hareket ediyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım 🥰🥰 valla ben baya kilo almışım diye düşünürken kilo vermişim sanırım karnım biraz şişti ya pantolonlar belden sıkıyor diye kilo aldım zannettim. 😂😂 Ama vermişim inşallah çok fazla almadan bitiririm gebeliği

Teşekkür ederim canım 🥰🥰 valla ben baya kilo almışım diye düşünürken kilo vermişim sanırım karnım biraz şişti ya pantolonlar belden sıkıyor diye kilo aldım zannettim. 😂😂 Ama vermişim inşallah çok fazla almadan bitiririm gebeliği

Amin canım inşallah sağolasın 🥰🙏🥰🤗
Bitirirsin sen yaparsın inanıyorum 🤗🤗

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük annesi biraz daha büyüsün. Bak nasıl hareket edecek yüzünü gördün mü yakışıklının
Tam göremedim çünkü hareket etmiyor baya tembel dedi doktorda ittiriyor ittiriyor yok bana mısın demiyor 😂😂 umarım doğduğu zamanda böyle yatar uyur sessiz sakin bir bebek olur 😅😅🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tam göremedim çünkü hareket etmiyor baya tembel dedi doktorda ittiriyor ittiriyor yok bana mısın demiyor 😂😂 umarım doğduğu zamanda böyle yatar uyur sessiz sakin bir bebek olur 😅😅🙏🙏
Hahaha Kayra doktor detaylida kafasını çeksin diye onu ittirinxe doktora tekme atmıştı 😂😂Allah'ım bana yardım etsin çok yaramaz olacak gibi hissediyorum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kız benim ki 15 haftalık daha 🙄sen yine ilerlemişsin
Artık karnım çıktı ama insanlar anlamıyor hamile olduğumu karnın yok diyorlar ama var ben görüyorum pantolonlar sıkıyor belimi 😅 inşallah doğum sonrası göbek möbek gider zaten doğum yapayım sonrasında hemen spora baslicam

Senin daha karnın çıkmamıştır di mi cinsiyeti ne seninkinin benimki erkek ☺️ inşallah sağlıkla gelirler dünyaya 😑🙏🤗🥰🥰

Senin daha karnın çıkmamıştır di mi cinsiyeti ne seninkinin benimki erkek ☺️ inşallah sağlıkla gelirler dünyaya 😑🙏🤗🥰🥰
Hahaha Kayra doktor detaylida kafasını çeksin diye onu ittirinxe doktora tekme atmıştı 😂😂Allah'ım bana yardım etsin çok yaramaz olacak gibi hissediyorum
Ah bu minnik afacanlar itince rahatlari bozuluyor galiba sinirlenip basıyorlar tekmeyi 😂😂😂🥰🥰

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrason sonucuna baktı herşey yolunda gayet iyi durumda dedi 🤗 kan ilacı başlattı ferrum verdi içinde yine folik asit var 🤔 ve kilo vermişim en çok buna sevindim 😂😂😂 hemde 7 kilo 😍😍
Hadi gözünaydın iyi sonçlar için darısı benim başıma cumada ben gidicem detaylıya merak ediyorum çok ilk kez yakndna net görücem bebitomu diye 😍 sağlıklıca olsn hepsi 🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu minnik afacanlar itince rahatlari bozuluyor galiba sinirlenip basıyorlar tekmeyi 😂😂😂🥰🥰
Yaaa yerim ama onu düşünsene içinde bir can var ve kıpır kıpır nasıl farklı süper bir his 🥰🥰🥰🧿🧿

Hadi gözünaydın iyi sonçlar için darısı benim başıma cumada ben gidicem detaylıya merak ediyorum çok ilk kez yakndna net görücem bebitomu diye 😍 sağlıklıca olsn hepsi 🤲
İnşallah tam net görürsün bizimki hiç sallanmior yerinden doktor bastırıp ittiriyor ittiriyor karnımı sallıyor neler yaptı da inat etti hareket etmedi doktor çok tembel dedi 😅😅 hiç bana çekmemiş ama umarım doğduğu zamanda böyle uslu efendi olur sonradan açılmaz 😂😂 zaten Muhammet ismindeki bebekler yaramaz olurmuş isim konusunu yeniden düşünmek lazım. Ve inanıyorum ki detaylıda sorun çıkmayacak seninde herşey yolunda diyecek doktor 🤗🤗🙏🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yaaa yerim ama onu düşünsene içinde bir can var ve kıpır kıpır nasıl farklı süper bir his 🥰🥰🥰🧿🧿

İnşallah tam net görürsün bizimki hiç sallanmior yerinden doktor bastırıp ittiriyor ittiriyor karnımı sallıyor neler yaptı da inat etti hareket etmedi doktor çok tembel dedi 😅😅 hiç bana çekmemiş ama umarım doğduğu zamanda böyle uslu efendi olur sonradan açılmaz 😂😂 zaten Muhammet ismindeki bebekler yaramaz olurmuş isim konusunu yeniden düşünmek lazım. Ve inanıyorum ki detaylıda sorun çıkmayacak seninde herşey yolunda diyecek doktor 🤗🤗🙏🙏🙏
Orası öyle kuzum 😍😍 bazen öyle bir haraket ediyor ki karnıma dokunup ayaklarını doğunca isiracam Kayra diyorum o anlık duruyor sonra yine devam 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle kuzum 😍😍 bazen öyle bir haraket ediyor ki karnıma dokunup ayaklarını doğunca isiracam Kayra diyorum o anlık duruyor sonra yine devam 😂😂
Yaaa çok güzel cidden insanın yiyesi gelir o minik ayağı 🥰🥰😍😍 ayağını görüyorsun di mi yani dışardan belli oluyor mu o derece acayip merak ediyorum ☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar