Doktordan geldim 🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doktordan geldim 🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,421 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktordan geldim 🤗🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayağı ne kelime bazen öyle bir ittiriyor ki popusu bile kendini belli ediyor balım 😍😍
Valla ☺️☺️ acayip merak ediyorum yaa acaba bizimkide yapacak mı öyle güzel şeyler meraktan ciddi kalbim hızla çarpıyor bide çok farklı bişey baya baya mucize bu karnın içinde hareket ediyor ve baya dışardan görünüyor uzuvları belli oluyor 😍😍🥰🥰 Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin canım inşallah 🙏🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla ☺️☺️ acayip merak ediyorum yaa acaba bizimkide yapacak mı öyle güzel şeyler meraktan ciddi kalbim hızla çarpıyor bide çok farklı bişey baya baya mucize bu karnın içinde hareket ediyor ve baya dışardan görünüyor uzuvları belli oluyor 😍😍🥰🥰 Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin canım inşallah 🙏🥰🥰
Amin kuzum amin cumlemiz sağ salim vaktinde kucağımiza alalim inşallah rabbimin biz kadınlara sunduğu en güzel mucize 🤲🏻❤️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum amin cumlemiz sağ salim vaktinde kucağımiza alalim inşallah rabbimin biz kadınlara sunduğu en güzel mucize 🤲🏻❤️
Kesinlikle ya bence bu bir üstünlük erkekler bunu yaşayamıyor kadınlar olarak biz bir canı içimizde büyütüp dünyaya getiriyoruz Allah'ın izniyle 🥰🥰 zaten erkekler kadınlar kadar anlamıyor bu işten eşim arada gelip karnıma dokunup oy benim oğlum gel bak senle neler yapcaz diyor ama çok nadir benim elim sürekli karnimda dokunup duruyorum 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle ya bence bu bir üstünlük erkekler bunu yaşayamıyor kadınlar olarak biz bir canı içimizde büyütüp dünyaya getiriyoruz Allah'ın izniyle 🥰🥰 zaten erkekler kadınlar kadar anlamıyor bu işten eşim arada gelip karnıma dokunup oy benim oğlum gel bak senle neler yapcaz diyor ama çok nadir benim elim sürekli karnimda dokunup duruyorum 😂😂😂
Orası öyle ben Kayra sakinlessin diye onunla güzelce konusuyorum birde sesimi duyup kendini kasinca geri gevşemesi beni benden alıyor 🤭😍

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Artık karnım çıktı ama insanlar anlamıyor hamile olduğumu karnın yok diyorlar ama var ben görüyorum pantolonlar sıkıyor belimi 😅 inşallah doğum sonrası göbek möbek gider zaten doğum yapayım sonrasında hemen spora baslicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin daha karnın çıkmamıştır di mi cinsiyeti ne seninkinin benimki erkek ☺️ inşallah sağlıkla gelirler dünyaya 😑🙏🤗🥰🥰

Senin daha karnın çıkmamıştır di mi cinsiyeti ne seninkinin benimki erkek ☺️ inşallah sağlıkla gelirler dünyaya 😑🙏🤗🥰🥰

Ah bu minnik afacanlar itince rahatlari bozuluyor galiba sinirlenip basıyorlar tekmeyi 😂😂😂🥰🥰
Kuzum hafiften çıktı karnim hatta bir kaç gündür sağ tarafımda tekmeye b

Sağ tarafımda tekmeye benzer kipirtilar hisediyorum ama onu değil mi bilmiyorum

Kuzum hafiften çıktı karnim hatta bir kaç gündür sağ tarafımda tekmeye benzer kipirtilar hissediyorum tekme mi değil mi bilemiyorum ama

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrason sonucuna baktı herşey yolunda gayet iyi durumda dedi 🤗 kan ilacı başlattı ferrum verdi içinde yine folik asit var 🤔 ve kilo vermişim en çok buna sevindim 😂😂😂 hemde 7 kilo 😍😍
Sende benim gibisin on kilo verdim

Orası öyle ben Kayra sakinlessin diye onunla güzelce konusuyorum birde sesimi duyup kendini kasinca geri gevşemesi beni benden alıyor 🤭😍
Kayra anne karnında eğitim alıyor çıkınca hepsini uygular🙈😜

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok tatlı yaa cidden kucağına aldığında düşün nasıl dayanacaksın onu yememek için 😅😅🥰🥰😍🧿

Sende benim gibisin on kilo verdim

Kayra anne karnında eğitim alıyor çıkınca hepsini uygular🙈😜
Kayra orada antremanda çıkınca asıl hareketleri siz görün der gibi 😂😂😅😅 evet ya ben kilo aldım zannederken 7 kilo vermişim şaşırdım baya ama çok kilo almamak için daha dikkatli olcam yani sağlıklı beslenip akşam belli saatlerden sonra daha yemicem bol su içerim yine bakalım en azından doğuma kadar en fazla 10 kilo alsam sonra hemen versem 🙄🙄

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar