😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep 123 tarafından oluşturulan 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,442 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😔dr gebeligi sonlardirmamizi söyledi
Konbuyu başlatan Zeynep 123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Geçen salı devlete gittim göründüm hiçbir sorunun olmadığını söylediler ama dün özele cinsiyet için ise gittiğimde beyin kafatasının gelişmediğini söyledi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O kadar çok istiyorum ki yanılmasını inşAllah yanılmıştır salı günü devlete gittim sorun yok dedi dün özele cinsiyet için gittim böyle söylediler bana
Detaylı ultrasona gir bir orda cikar hersey umarm oyle bisey yoktue canm cok üzüldüm

Zeynep 123

Kayıtlı Üye
rank
Karar senin canm ama madem oyle doktorlar neyi gerekli goruyorsa onu uap derim çünkü dunyaya engelli bi çocuk getrsen hem kendine hem o cocuga yazik olur onun aci cektigini herseyden eksik kaldigini gormek ilerde canini yakar
Bende bilmiyorum napacam bakalım 1 ay daha beklemeyi düşünüyorum bi gelişme olacak mı

B

Büşra. B. B

Guest
Görünecem zaten

Görünecem zaten pazartesiyi bekliyorum ama doktor çok net konuştu beni çok üzdü
Özeldeki doktorların çoğu patavatsız şekilde bilgilrndirme yapabiliyor. Bana da bebegin ölmüş olabilir demişti bir tanesi.
Lütfen umutsuz ve kötü düşünme. Bir kaç doktora daha muayene ol.

B

Büşra. B. B

Guest
Yok hayır ultrason da bakıp söylediler Ama ben aldırmayı düşünmüyorum

Hangisine gittiysem aynısını dedi araştırma hastanelerine de gittim öyle dediler

Gittim kaç doktora göründüm hepsi aynısını söylüyorlar ama zaten ben aldırmayı düşünmüyorum

Gittim kaç doktora göründüm hepsi aynısını söylüyorlar ama zaten ben aldırmayı düşünmüyorum

Gittim oda aynısını dedi. bakalım biraz büyüsün belki Allahım şifasını verir gelişir

Gittim oda aynısını dedi. bakalım biraz büyüsün belki Allahım şifasını verir gelişir

Görümcene de bütün göründüğü doktorlar aynısını mı dediler

Amin Allah razı olsun ama ben aldırmayı düşünmüyorum
Çok sevindim böyle düşünmene. Rabbim, bu güzel sabrına karşılık bebegini saglıkla kucağına almayı nasip etsin🥰

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭
Çok geçmiş olsun canım kafatası gelişmediyse ztn gebelik ilerlemez ama sen tek doktorla kalma Bi kaç doktora da git

Z

Zeynep in annesi

Guest
14 haftalığım Dün cinsiyet öğrenmeye gittim bi sevinçle ağlaya ağlaya çıktım doktorun yanından dotorumun dediğine göre bebeğin beyin kafatası gelişmemiş ve bu yüzden gebeliği sonlandırmamı söyledi 😭
Durma bence birkaç hastaneye farkli doktorlara git üç önce eltimde sonlandrdi bebegin omur ilik olusmamisti sinirleri olusmamisti 4hastaneye ondan fazla doktorla konuştular hepsi ayni şeyi söyledi oda sonlandrdi ve dogruydu seninki niye farkli konusuyorlar sen bi git başka doktorlara öyle birsey olsa bütün ultrasonla Eda ckar eltiminki bütün ultrasonlarda çıktı bı yanlışlık var üzülme inşallah yaniliyordur bence yaniliyor

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Özeldeki doktorların çoğu patavatsız şekilde bilgilrndirme yapabiliyor. Bana da bebegin ölmüş olabilir demişti bir tanesi.
Lütfen umutsuz ve kötü düşünme. Bir kaç doktora daha muayene ol.
Bizim bi akrabaya da 2 aylik hamile oldguu halde çocuğun olmaz demis bi doktor😅😅😅 kiz cocuk istediği icin gitmis doktora hamile oldgnu bilmyormus olmz demis😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar