Dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,103 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Dua edin lütfen
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah yardımcınız olsun inşallah canm korkmaniz gayet normal kolay bişey yasamadiniz olmasa bile artık o korku üzerinizde kalmış canım bol bol dua oku kuran dinle inşallah korkunuz geçecek tir 🤲
Aynen öyle korkusu bile yetiyor gerçekten ya her gün gördüğün gittiğin yerler virane olmus çok sevdiğiniz insanlar çok uzaklarda ah ah neyleyim 🥺🥺 amin inşallah canım benim teşekkür ederim 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bitmiyor aynem kuzum biliyorum evlerde oturum.var demi herkez evlerine gectimi
Dikkat et aman özlem
Yok kuzum malatydakinicin varda bizimkiler gidip geliyor bn korkuyrm hiç gitmym oturan var bn bizim ağır hasarlı yıkılacak olan eve giriyordum tam bugün oldu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen öyle korkusu bile yetiyor gerçekten ya her gün gördüğün gittiğin yerler virane olmus çok sevdiğiniz insanlar çok uzaklarda ah ah neyleyim 🥺🥺 amin inşallah canım benim teşekkür ederim 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum malatydakinicin varda bizimkiler gidip geliyor bn korkuyrm hiç gitmym oturan var bn bizim ağır hasarlı yıkılacak olan eve giriyordum tam bugün oldu
Aman girme kuzum sakin dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.