Düğün dernek 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Düğün dernek 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,659 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Düğün dernek 🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Son düzenleme:

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Öyle kuzum ama izin çıkmayınca insan bişey diyemiyor bu sefer gidersin Allah korusun bir sorun çıkar eşine hesap veremezsin senin yüzüne vurur ben sana izin vermedim beni dinlemedin böyle oldu filan
Bende en kötü senaryoyu çıkardım sanki😅 ama Allah korusun oluyor öyle şeyler kuzu

Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda
Senin karnından dolayı koymuyordun kesin.🤭her kes göbüşüne bakacak😁ah bu erkekler.bizde de durumlar aynı gibi acaba.hep gitdiyim yerlere sen gitme o karınla nereye gidiyon diyo kocam😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Eskiden öğleymiş.hamile kalınca karınlarını gizlemeye çalışmışlar.ortalıklarda görünmemeye çalışırlarmış🤦‍♀️
Öyle çağdayız ki garip garip şeyler duyup görüyoruz.bize hamilelik normal geliyo.bazılarına da ayıp🤨
Ben zaten tesettürlü bir bayanim geniş şeyler giymeyide de çok seviyorum zaten hep geniş giyiniyorum göbeğim belli bile olmuyor nereye de gitsem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar