Düğün dernek 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Düğün dernek 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,660 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Düğün dernek 🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum bende acısını çıkarcam valla gebe kalıyrosun kaldığına bin pişman ediyor lar yok evden çok çıkma bilmem ne bilmem ne
Vallahada billahada öyle eşim diyor sen hamilesin öyle yapma böyle yapma buraya gitme falan kızıyorum bazen diyorum bi benmi hamileyim bu dünyada bütün hamileler geziyor tozuyor sen diyorsun onu yapma bunu yapma oraya gitme bende diyorum ben madem bi yerlere gidemiyorum o zmaan artık çocuk doğurmayacam 🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Vallahada billahada öyle eşim diyor sen hamilesin öyle yapma böyle yapma buraya gitme falan kızıyorum bazen diyorum bi benmi hamileyim bu dünyada bütün hamileler geziyor tozuyor sen diyorsun onu yapma bunu yapma oraya gitme bende diyorum ben madem bi yerlere gidemiyorum o zmaan artık çocuk doğurmayacam 🤣🤣
Bende dedim vallhi insanı hamilelikten soğutuyorsunuz ya 😁

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda
Gelme demesinin sebebi yol çok mu uzak? nereden nereye gideceksiniz? yorulursun diye istemiyor olabilir eşiniz.. hemsiz de çok ağırlaşabilirsiniz o tarihlerde

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Gelme demesinin sebebi yol çok mu uzak? nereden nereye gideceksiniz? yorulursun diye istemiyor olabilir eşiniz.. hemsiz de çok ağırlaşabilirsiniz o tarihlerde
Yok canım o kadar uzak değil 20 dakikalık yol 😕ben gitmeyi çok istiyorum eşim yok diyor ben hamile olduğumdan beridir nereye gitmek istesem yok diyor sen hamilesin

Tüm sayfalar yüklendi.