Düğün dernek 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Düğün dernek 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,657 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Düğün dernek 🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Canım esin hakli bence benim 14 gün kaldı biraz fazla ayakta kalınca hemen belim ve kasıklarım ağrıyor. Birde ayaklarım şişiyor çok rahatsızlık veriyor gece uyuyamıyorsun sonra ayakta kalınca. Sen düğünde otursam bile ayakların aşağıda olduğu için daha çok sisicek senin bol bol dinlenmen gerekiyor erken doğum olmasın ağrıların olmasın diye. Evde dinlen keyfine bak bence
Bu söylediklerinin hepsi bende oluyor Ama ben düğünleri çok seviyorum ne kadar oynayamasamda orda olmayı çok istiyorum 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kuzum benim daha 3 ay var eşim dışarı çok çıkmamı istemiyor seninki daha az kalmış🤦
Aynen öyle canım Benim az kalmış ama ben düğünede gitmek istiyorum o eğlenceyi görenk istiyorum hem değişiklik olur diyorum hep evde dura dura gına geldi valla😅

Bence de birşey olmaz ayakta çok kalmazsın zaten olurbiter canım 😊 ben bu vaziyette pikniğe gittim öğrencilerle çalgı çengi de vardı hatta baktım bunlar alkışlıyor iki de ben salladım koca göbüşümü 🤣🤣🤣🤣 yani Dr sor yine diyeceğim ama zannetmiyorum bir şey olacağını riskli bir durumun yok sanırım canım 😊😊😊
İyi yapmışsın valla insn oynamak istiyor canı sıkılıyor bazen gebeliğin son günleri bide artık insan bunalıyor evde dura dura bir yerlere gitmeye gitmeye 😊 riskli bir durumum yok çok şükür canım 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bu söylediklerinin hepsi bende oluyor Ama ben düğünleri çok seviyorum ne kadar oynayamasamda orda olmayı çok istiyorum 🤭🤭

Aynen öyle canım Benim az kalmış ama ben düğünede gitmek istiyorum o eğlenceyi görenk istiyorum hem değişiklik olur diyorum hep evde dura dura gına geldi valla😅

İyi yapmışsın valla insn oynamak istiyor canı sıkılıyor bazen gebeliğin son günleri bide artık insan bunalıyor evde dura dura bir yerlere gitmeye gitmeye 😊 riskli bir durumum yok çok şükür canım 🥰
Öyle kuzum ama izin çıkmayınca insan bişey diyemiyor bu sefer gidersin Allah korusun bir sorun çıkar eşine hesap veremezsin senin yüzüne vurur ben sana izin vermedim beni dinlemedin böyle oldu filan
Bende en kötü senaryoyu çıkardım sanki😅 ama Allah korusun oluyor öyle şeyler kuzum

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda
Bence gitme canım benim son 18 gün annemin dayısının kızı evlendi gütmedim uzak diye iyikide gitmemişim hepsi corona olmus karantinaya almıdılar tüm sülaleyi 😭

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim bayramdan 4 gün sonra halamın oğlunun düğünü var ve o zman benim doğuma 17 gün kalıyor ve ben düğüne gitmeyi çok istiyorum ama eşim izin vermiyor yok diyor senin orda ne işin var hamilesin doğumada 17 gün kalıyor zaten sen gelme diyor 😕 size sormak istedim gitsem biley olurmu bana bi zararı olurmu hani eşim diyor gelme falan ya o yüzden 😕😕cevap verebilirmisiniiiiz♥️♥️Düğün 14 temmuzda benim doğumum ise 31 temmuzda
Bence birşey olmaz yaa sonuçta sen kendini iyi hissettikten sonra sorun yoktur tanıdık evlenmiyor ki bende bi gidiyim oynayayım😀😀😀

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bence birşey olmaz yaa sonuçta sen kendini iyi hissettikten sonra sorun yoktur tanıdık evlenmiyor ki bende bi gidiyim oynayayım😀😀😀
Dimi yaaa🤭🤭

Bence gitme canım benim son 18 gün annemin dayısının kızı evlendi gütmedim uzak diye iyikide gitmemişim hepsi corona olmus karantinaya almıdılar tüm sülaleyi 😭
Korona bitti 😊

Öyle kuzum ama izin çıkmayınca insan bişey diyemiyor bu sefer gidersin Allah korusun bir sorun çıkar eşine hesap veremezsin senin yüzüne vurur ben sana izin vermedim beni dinlemedin böyle oldu filan
Bende en kötü senaryoyu çıkardım sanki😅 ama Allah korusun oluyor öyle şeyler kuzum
Vurur valla 🤣🤣

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yol 20 dakikalık demişsin gitmende bı sıkıntı olmaz ki ☺️ zaten bebek ne zaman gelecek beli değil bı baktın düğünden önce bile doğar bebiş .. istiyorsan git yani ama oynayabilir misin ki 😁

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yol 20 dakikalık demişsin gitmende bı sıkıntı olmaz ki ☺️ zaten bebek ne zaman gelecek beli değil bı baktın düğünden önce bile doğar bebiş .. istiyorsan git yani ama oynayabilir misin ki 😁
Oynayamam valla 😅oturup izlerim anca ama O bile bana yeter 🤣maksat değişiklik olur

İnşallah yakında yakının düğünü olurda gidersin 😅 insan oynamak istiyor vallaha kız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar