ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,139 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ELEKTRİK FATURASININ HALİ🤕🤕🤕
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastanede olduğum için elekttik faturasını kaynanam almış dün aradı 730 tl gelmiş şok oldum RESMEN sadece elektriğe çalışıcak adam🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bizede 300 gelmişti 100 ödeyen birisiydik durumumuz vahim evde TV bile zor açarız diğer ay 500 gelir heralde UFO yaktık çünkü ek olarak sıcak severiz artık o da kız oldu

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Bizede 300 gelmişti 100 ödeyen birisiydik durumumuz vahim evde TV bile zor açarız diğer ay 500 gelir heralde UFO yaktık çünkü ek olarak sıcak severiz artık o da kız oldu
Aynen canım bizde hep yüz ve altı odeyenlerdik yani iki haftada evde dursak demekki beş yüz odiycekmisiz

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kader arkadaşım 😞😞😞
Allah sonumuzu hayir etsin inşallah elektrik su internet telefon derken 3000 tl bitiyor tek esim çalışıyor ikinci çocuk geliyo maasa zam yaptilar ama herseye daha fazla zam geldi alınan maas hic yetmiyor fatura yi görünce kalbime ağrı girdi valla bakalim bu ay ne kadar gelicek diye düşünmeye başladım 🤦

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastanede olduğum için elekttik faturasını kaynanam almış dün aradı 730 tl gelmiş şok oldum RESMEN sadece elektriğe çalışıcak adam🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bacım bende dogum ettim elektrik dogsl gaz yandşrıyorum çok ama 40lıyım Led ışıklar açık sıcak suyla bulaşıkları yıkarım misafir vardı 158 elektrik 115 dogalgaz geldi sen baya Bişe yakmışsındır

Tüm sayfalar yüklendi.