Emin olmamak qerekiyormus.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Emin olmamak qerekiyormus. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,683 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emin olmamak qerekiyormus.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Buqün doqum yapalı 8 qün oldu kaynanam yanima qelmisti ben çaqırmamıştım kendi çıktı qeldi. Hastanede çok yardımcı oldu istemediqim halde çünkü dikisim yirtiqim yoktu. Dün ewminde tartışma çıktı. İlk oqlum kaynanamn yanında oldu beraber yaşıyorduk. Ilk oqlunun ilk torunu. Ben oqluma elimden qeleni yaptım dedi torunundan için battaniyesini ördürdum hırkalar ördümdüm dedi bnde misafr ama bnde mal deqilm dedim iplerini ortak aldıkta ördürdk anne ne sen ördürmesi dedim ne saçmalıyorsun sen parayı nerden aliyodun dedi el öpmesinden weriler paralarla ortak aldrdin dedm ee bn oqluma 2 takım elbise aldım yorqan yaptım dedi. Çok bisrymi yaptın anne dedim eşimde yanımızda qelin sus sen ortaliqi karıştırıyorsun dedi. Ne karstrcam olan ortada dedm. Uzatma qit yat dedim yatmadı qece 3e kadar eşimle konuştular eşim iyi kötü yasadiklarimizi annesine hatrlatti kadın oturdu soquk balkona eşimin wicdanina oynayıp üzüldü. Erzurmda yaşıyorum soququnu bilen bilir. Eşim anne qel etme dedi kadın benimde hayallerim wardi dedi. Bu sefer mewzu döndü ona. Eşim qeldi yanima aqliyo 😖 sana yaranabilmek beni adamdan say diye ewime qelen misafire nasıl konuştum dedi. Çok pişmanm dedi. Senin yüzünden anneme sarilamyom opemiyom dedi çok zoruma qitti çünkü aşırı şeyler yaşadım kacarak ewlendim burnumdan qeldi. Allaha duwa ettimki simdi bana hayrli yolu wer diye kendine çeki düzen wer artık senin lafinla hareket etmiycem dedi. Çok zoruma qitti herseyi biliyodu benmle yaşadı qördu oysa. Sabah kalktım benm ewimde benimle konusmuyo kaynanam eşim qönlünü almak için cabaliyo. Şaştım kaldım benim yanima qeliyo öpüyo sariliyo. Artık ne halt yiyeceqimi şaşırdım durum nereye qider 😔
Canım bende ilk kızımda ilk torundu onların görüncem ve kaynanam la anlaşmazlık yasadım baya yani eşimle bile ayrılma noktasına bile geldim ama birsey söyleyim mi nederse desin kaynana he de geç bak sütün kesilir bende öyle oldu mama vermek zorunda kaldım üzme kendini degmiyor olan sana ve bebeğe oluyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende ilk kızımda ilk torundu onların görüncem ve kaynanam la anlaşmazlık yasadım baya yani eşimle bile ayrılma noktasına bile geldim ama birsey söyleyim mi nederse desin kaynana he de geç bak sütün kesilir bende öyle oldu mama vermek zorunda kaldım üzme kendini degmiyor olan sana ve bebeğe oluyor
Yanında takmıyorum qülüp eqlenip catlatiyrum cadolozu. Öyle yapcm kuşum qiden onun ömründen olsun

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Çatlat kız bosver yüz de verme cevap da verme eşinide takma erkekler anaları yanındayken. Hep öyleler sinirine gitmesin sakin ol Allah bildi gibi yapsın

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çatlat kız bosver yüz de verme cevap da verme eşinide takma erkekler anaları yanındayken. Hep öyleler sinirine gitmesin sakin ol Allah bildi gibi yapsın
Hepsi aynı bk valla geçen benimki diyor annemin yanında uzanma otur ayıp dedim bi git başimdan sezeryan olacam zaten 7 kat kesip biçecekler beni ananımı düşünemem bigit gelmesin anan o zaman

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşim söylediklerine çok pişman boş qördüqü yerde qelip qidip öpüyor. Anasının yanında yüzümü okşuyor esimin Allaha ettiqi duayı bana cewirdi sanırım anlamdm ismiyle sesleniyorum eşime qülum diyo anasının yanında. Allah bildiqi qibi yapıyor sanırım kaynanami

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Sevindim Allah dahada iyi etsin eşini Sevgisini çoğaltın kız sende aşkım canım de bebek gibi sev kaynanalaron en dayanamadığı sey evlatlarının gelini tarafından sevilmesi 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi aynı bk valla geçen benimki diyor annemin yanında uzanma otur ayıp dedim bi git başimdan sezeryan olacam zaten 7 kat kesip biçecekler beni ananımı düşünemem bigit gelmesin anan o zaman
Anları kıymetli hepsinin öyle kız valla hepsi aynı ama işte sende he de geç erkek kafası asla anlamaz bazıları 5 10 sene sonra düzeliyo eşine karsı gerçi o düzeltmek degil artık pess etmek oluyo benimki gibi benimki pes etti karışmıyor bıktı 😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hiç takma eşine bak o sana gerek kuzum
Öyle yapcam artık kuşum 😌

Sevindim Allah dahada iyi etsin eşini Sevgisini çoğaltın kız sende aşkım canım de bebek gibi sev kaynanalaron en dayanamadığı sey evlatlarının gelini tarafından sevilmesi 😅

Anları kıymetli hepsinin öyle kız valla hepsi aynı ama işte sende he de geç erkek kafası asla anlamaz bazıları 5 10 sene sonra düzeliyo eşine karsı gerçi o düzeltmek degil artık pess etmek oluyo benimki gibi benimki pes etti karışmıyor bıktı 😅
Yok yüz wermiyorm eşime aqır basıyorum annesi oqlum perwane oluyor qörünüsu qörüyor. Simdi qitmis yataqma yatms kapıyı kapatms bacqm aqridi uzandm dedi öyle olurmu anne ora benim mahremim dedim oqlumun yataqi diyo 🤦‍♀️ ben senin yataqna yatiyrmuyum hiç sen yatamazsn zaten ayıp dedi bende benimde mahremim dedim aman sende dedi oturma odasındaki koltuqa uzandi. Nasıl bi zihniyet war şaşıyorum bacım 6 yildr ewliyim ewine qittiqmde yada beraber kalirken bikere odasına qirmedim 🤦‍♀️

Öyle yapcam artık kuşum 😌

Yok yüz wermiyorm eşime aqır basıyorum annesi oqlum perwane oluyor qörünüsu qörüyor. Simdi qitmis yataqma yatms kapıyı kapatms bacqm aqridi uzandm dedi öyle olurmu anne ora benim mahremim dedim oqlumun yataqi diyo 🤦‍♀️ ben senin yataqna yatiyrmuyum hiç sen yatamazsn zaten ayıp dedi bende benimde mahremim dedim aman sende dedi oturma odasındaki koltuqa uzandi. Nasıl bi zihniyet war şaşıyorum bacım 6 yildr ewliyim ewine qittiqmde yada beraber kalirken bikere odasına qirmedim 🤦‍♀️
Siz baya hodri meydan demişsiniz😀 biraz da kalsa ya den kovucaksın ya o seni😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar