Eşinizle nasıl tanıştınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GüzelAnne🤰🏻🥰 tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,551 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız
Konbuyu başlatan GüzelAnne🤰🏻🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bizim babalarımız asker arkadasıymıs. Babam daha ortada ben yokken hatta ablam bile yokken yeni evliyken annemle kaynanamı tanıstırmıs. Sonra aile dostu olmuslar. Biz dogmusuz tabi eşim benden 7 yas büyük önce o dogmus annem bebekliğini bilir eşimin. Herneyse babam eşimi cok isterdi kayınbabamda beni istermiş gelin die. Tabi bizim hiç haberimiz yok. 5 sene önce bi kurban bayramı kayınbabamlara ailecek ziyarete gittik ve hikayemiz orada basladı. Birbirimizden hoslandık oysaki ben ona abi diodum nasıl oldu anlamadık 😂😂 1 yıl nişan 4 yıldır da evliyiz. 3 çocugumuz var mutluyuz şükür 🤗iyiki onunla evlenmişim. ❤️❤️

Ezgi yener

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizle nasıl tanıştınız nasıl evlendiniz kaç yıllık evlisiniz 💕🥰🤗😍
Cafede ben garsonluk için başvurdum eşımde orda aşcıydı gorduk bırımızı konuşmaya başladk 5 yıl surdu eşım polislık için eyıtme gıttı 6ay bekledm geldı yuzuk taktık sonra hemen evlendık 3.bucuk yıl oldu evlenelı suan 2.bucuk yaşında kızım var 15 haftalık da hamıleym 🥰

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
8 yıl önce aynı lisede okuyorduk 😊 qünlerden birqün ben nöbetciydim hocalardan imza topluyordum Eşimin sınıfına qirmisim orda qormus wurulmus bana 2 ay takip etmiş haberim yok adimi sanımi öqrenmis sonra biqun karşıma çıktı cikma teklifi etti nosunu werdi reddettim bu sefer ben onu takip ettim uzaktan uzaqa çok efendi başı yerden kalkmayan bi çocuktu coqu kişi esimin bu hareketini taktr ederdi kızlardan denk qelirdim baktım oqlan elden qidecek tenefus aralarında qizli nodan caldirir kapatırdım uzaktan bakardım 😊🤭🤭 sonradan bi arkadaşm seda bu çocuk çok efendi çok quzel ahlaki war dedi msj attrdi bana 5 mayıs pazar qünuydu msj attım konuştuk 9 mayıs buluşmak için anlaştık ozman tekrar cikma teklifi etti 🥰 3 yıl sewqili kaldik sonra babam beni başkasına werecekti eşimin ailesi istemeye qelmediler çok dedim eşime qelmediler bende wazqecemedim kaçtım kaynanam aqzma etti 😑 Eşim benim wazqecilmeezim 9 yıllık tanismizliqimz olcak mayısta. 3 yıl sewqili haayatimz 6 yıllık ewliliqimz waar çok şükür rabbime 4 yaşına qireck 1 oqlumz 24 qünluk bi kizimiz war 🥰♥️🤲🧿 çok quzel sewqili serüwenimiz çok quzel ewlilik sürecimiz war sadece Eşimle olan kısmı rabbim başımdan eksik etmesin bi ömür insaAllah yokluqunu qöstertmesin qözlerime 🤲

Kuzeniz eşimle seviyordu beni istemeye geldiler ben istemedim babam istedi evlendim 1.2 yıl istemedim evliliğimi sonra alıştım ve zamanla sevdim eşimi Allah razı olsun hep iyi davrandı başının üstünde taşıdı ben razıyım Allah'ta razı olsun 8 yıldır evliyiz 3 yaşında bi kızımız 10 günlük oğlumuz var Rabbim yokluğunu göstermesin sağlıklı uzun ömürler versin bütün evlatlara benim evlatlarıma da 💞 🥰

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendik 4 yıl konuştuk asker yolu bekledim.☺️ Ailem istemedi 3 ay boyunca onları ikna etmeye çalıştım daha sonra ikna oldular.cok şükür iyiki eşimle evlendim diyorum. Şuan 11 yıllık evliyim eşim 15 yıldır hayatımda 👩‍❤️‍💋‍👨

Ben eşimle ortaokulda arkadaşım aracılığıyla tanıştım 3 yıl kadar sevgili olduk sonra o lar memleketten İstanbula taşındı 4 yıl birbirimizi hiç görmedik ve hiç konuşamadık taki o yazin tatil için memlekete gelince ben onu tekrar gördüm ve yeniden aşık oldum ve biz yine sevgili olduk 4 yılda öyle sevgili olduk evlenmeye karar verdiğimizde ailelerimiz istemedi karşı çıktı bizde birbirimizi o kadar çok seviyorduk ki vazgeçmedik ve kaçtık tabi sonra hemen ailemle barıştım düğünüm yapıldı şu an 10 yıllık evliyim ve 2 tane prensesim var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar