Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,014 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Birde ebe fiyatları gittiğim özel hastaneden bir kaç bin fazla geldi bana o yüzden çekimser kaldım özel durumlarda hastanedede devam edilebiliyormuş doğuma zaten

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Birde ebe fiyatları gittiğim özel hastaneden bir kaç bin fazla geldi bana o yüzden çekimser kaldım özel durumlarda hastanedede devam edilebiliyormuş doğuma zaten
Canım ebelerle uğraşıcağına Benin GIBI devlet hastanesi git neden kendini ve bebeğini riske atıyorsun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben cesaret edemezdim canım Allah korusun şimdi eskisi gibi değil annelerimiz zamanında imkan yokmuş şimsi çok şükür herşey var. Bende riske atamam şahsen. Sen o halde hastahaneye gidene kadar Allah korusun

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hastane ortamı daha sağlıklı olur bence hem hastanedeki imkanlar evde yok kan filan gerekirse ebe evde bulamaz yada acil müdahale gerekirse ama hastanede erkenden yapılır

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım ebelerle uğraşıcağına Benin GIBI devlet hastanesi git neden kendini ve bebeğini riske atıyorsun
Devlete güvenemiyorum ki ilgisizlermiş doktorunda gelmiyormuş özele gidiyorum onada güvenemiyorum normal yapmamı engelleyecek bişey olursa diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben cesaret edemezdim canım Allah korusun şimdi eskisi gibi değil annelerimiz zamanında imkan yokmuş şimsi çok şükür herşey var. Bende riske atamam şahsen. Sen o halde hastahaneye gidene kadar Allah korusun
Her doğumda riak olmuyorki onlarda buna bakarak kabul ediyor doğum doğal birşey tıbbi müdahale yada suni sancı bilmem ne gerekmemeli

Her doğumda riak olmuyorki onlarda buna bakarak kabul ediyor doğum doğal birşey tıbbi müdahale yada suni sancı bilmem ne gerekmemeli
Hastane ortamı daha sağlıklı olur bence hem hastanedeki imkanlar evde yok kan filan gerekirse ebe evde bulamaz yada acil müdahale gerekirse ama hastanede erkenden yapılır
Zaten hastaneye geçiyolarmış instegramda ebeleri takip ediyorum yaptırdıkları doğumları paylaşıyorlar

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Devlete güvenemiyorum ki ilgisizlermiş doktorunda gelmiyormuş özele gidiyorum onada güvenemiyorum normal yapmamı engelleyecek bişey olursa diye

Zaten hastaneye geçiyolarmış instegramda ebeleri takip ediyorum yaptırdıkları doğumları paylaşıyorlar
Canım hastanede doktor girmiyor ama nöbetçi doktor herzaman var hastanede acil bir durum olursa doktor hemen geliyor evde böyle birşey OLURSA ne yapıcaksın ayrıca bende devlette iki doğum yaptım Allah hepsinden Razı olsun o kadar iyi ve anlayışlılardıki anlatamam.

...

Moderator
Mod
rank
Canım iki çocuğunu ebede yapan biri olarak tavsiye etmiyorum.Şimdiki aklım olsaydı.Hiç yapmazdım.Çok riskli.Birşey olsa doğumda hastaneye yetişmeside zor olur.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Her hastanede her doktor bi degil canım devlette herkes ilgisiz olacak diye de bırsey yok evde dogum her yonden tehlikeli ve riskli dogum yaptırıp hastaneye alıyorsa ne gerek evde dogurmaya ayrıca sancın yeterli acılman dogum İcin gayet iyise suni sancı zaten vermiyorlar... 🤔

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk doğumumu devlette yaptım muanelerimi de hep orda yaptım pazar günü doğumum oldu şansıma doktorum o gün nöbetçiydi hepsi de birbirinden iyi anlayışlılardı cok ilgilendiler ikinci doğumuma kararsızım sezaryen olmak istiyorum ama bakalım

Hangi cesaret seni evde doğum yapmana sürüklüyor ben ölsem yapamam evde 🙄

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bana biraz tehlikeli geldi ya işinin ehli biri lazım bence olacaksa da veya bir sorun olsa sorumluluk kabul edecekler mi ki senin onayın ile evde doğum oluyor hastaneye gitmek en mantıklısı bence

Tüm sayfalar yüklendi.