Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,015 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
😀🤭Valla helal olsun cesaretine sen şimdi banyoya girer suda doğurur çıkarsın ebeyede gerek yok hakkında hayırlısı olsun canım
Keşke ama suda doğumuda doğru bulmuyorum biz karada yaşayan varlıklarız 🤣 gerçwkten çok korkusuz cesaretliyim inşallah doğuma kadar böyle olurum 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😀🤭Valla helal olsun cesaretine sen şimdi banyoya girer suda doğurur çıkarsın ebeyede gerek yok hakkında hayırlısı olsun canım
Aynen öyle bir hayal gücü geliyorki sanki ebesiz falan çıkıverecek gibi geliyor 🤣🤣🤣

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Keşke ama suda doğumuda doğru bulmuyorum biz karada yaşayan varlıklarız 🤣 gerçwkten çok korkusuz cesaretliyim inşallah doğuma kadar böyle olurum 😅

Aynen öyle bir hayal gücü geliyorki sanki ebesiz falan çıkıverecek gibi geliyor 🤣🤣🤣
İlk gebelik mi canim

Kız biz karada yaşıyoruz ama suda olusuyoruz büyüyoruz 🤭😀😀

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelik mi canim

İlk doğum olacak inşallah tamam çocuk suda bekliyor ama bildiğimiz suya çıkması sağlıklı olmayabilir araştırmak lazım 🤭

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum olacak inşallah tamam çocuk suda bekliyor ama bildiğimiz suya çıkması sağlıklı olmayabilir araştırmak lazım 🤭
Ay canım Allahım cesaretini kaybettirmesin inşallah neyi cagirirsan o olur senin doğum kolay olur masallah diyelim kaç haftalık doğumun olunca özellikle doğum hikayeni paylasirmisin çok merak ettim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım Allahım cesaretini kaybettirmesin inşallah neyi cagirirsan o olur senin doğum kolay olur masallah diyelim kaç haftalık doğumun olunca özellikle doğum hikayeni paylasirmisin çok merak ettim
Aynen öyle canım iyi düşünürsen iyi olurmuş bu tarz videoları dinle ben kendimden öyleyim ama 🤣 sağol daha 16. Haftadayız paylaşmayı iple çekiyorum bende 🥰

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım iyi düşünürsen iyi olurmuş bu tarz videoları dinle ben kendimden öyleyim ama 🤣 sağol daha 16. Haftadayız paylaşmayı iple çekiyorum bende 🥰
Yolculuğunuz kolay ve güzel geçsin cnm saglikla kavuşmayı nasip etsin ben ilkinde bir anda su bosaldi hastaneye gittik ikincide sancım az az vardı eşim ise gidecekti bir görüneyim git dedim üç cm acilm var dedi direk çatala aldı hep dedim birdaha hamile kalırsam sakin olacam duş Alaçam evde cekecem gidecem yok yok benden o cesaret çıkmaz bakalım bu nasıl olacak 🤭

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yolculuğunuz kolay ve güzel geçsin cnm saglikla kavuşmayı nasip etsin ben ilkinde bir anda su bosaldi hastaneye gittik ikincide sancım az az vardı eşim ise gidecekti bir görüneyim git dedim üç cm acilm var dedi direk çatala aldı hep dedim birdaha hamile kalırsam sakin olacam duş Alaçam evde cekecem gidecem yok yok benden o cesaret çıkmaz bakalım bu nasıl olacak 🤭
Amin canım inşallah ilkinde su boşaldıysa evde kalamazdın zaten yani zormu oldu ikiside

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evde her türlü enfeksiyona açıksın steril bir ortam yaratmak çok zor bu da haliyle hastalık kapmaya neden oluyor
Okadar hassas bişey olamaz dünyada devam edecek o varlık hayatına yani sonuçta 🤣 zaten ebeler risksiz doktorun izin verebildiği gebeleri seçiyorlar

Malesef canim benim çatı dar dikiş sağ bacağıma kadar oluyo oturmak kalkmak afedersin idrar bile yapmak ölüm gibi oluyo
Çatı dar diye sezeryan olmamışsın ama baya dikişin olmuş 🥺 umarım benim normale uygundur herşey

Tüm sayfalar yüklendi.