Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,013 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Evde doğum hakkında ne düşünüyorsunuz
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Okadar hassas bişey olamaz dünyada devam edecek o varlık hayatına yani sonuçta 🤣 zaten ebeler risksiz doktorun izin verebildiği gebeleri seçiyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatı dar diye sezeryan olmamışsın ama baya dikişin olmuş 🥺 umarım benim normale uygundur herşey
Umarım canim insallah

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Okadar hassas bişey olamaz dünyada devam edecek o varlık hayatına yani sonuçta 🤣 zaten ebeler risksiz doktorun izin verebildiği gebeleri seçiyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatı dar diye sezeryan olmamışsın ama baya dikişin olmuş 🥺 umarım benim normale uygundur herşey
Herkesin kendi tercihi sonuçta başına gelmez inşallah ama gelmesi halinde ne demek istediğimi anlarsın benim iki kardeşimin başına geldi sonuçta o zaman da buraya şimdiki söylediklerinin tam tersini yazarsın Allah herkese önce akıl fikir versin sonra da doğacak evlatlarımızı korusun her türlü kötülükten

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi tercihi sonuçta başına gelmez inşallah ama gelmesi halinde ne demek istediğimi anlarsın benim iki kardeşimin başına geldi sonuçta o zaman da buraya şimdiki söylediklerinin tam tersini yazarsın Allah herkese önce akıl fikir versin sonra da doğacak evlatlarımızı korusun her türlü kötülükten
Eskiden kimle doğum yaptı annen kimbilir şu an evde doğum farklı instegramda bak isterden ebeleri hastanedede ebeler doğurtuyor tek fark tıbbi müdahalelerle doğumu zorlaştırıyorlar Allah herkese akıl fikir anlama kapasitesi versin bencede

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Birde ebe fiyatları gittiğim özel hastaneden bir kaç bin fazla geldi bana o yüzden çekimser kaldım özel durumlarda hastanedede devam edilebiliyormuş doğuma zaten
Evde dogummu yok daha neler hadi kanaman durmadi veya bebeğe oksijen gitmedi başka bir komplikasyon gelişti evde kim neyle müdahale edecek millet Dr hastaneye guvenemiyor siz ev diyosunuz şaka gibi 😳😳

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar