Fikriniz çok önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Fikriniz çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,346 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikriniz çok önemli
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azk77

Azra

Kayıtlı Üye
rank
5hayırlı olsun bende yeni hamileyim diyenete sordum bana dediki dindar bir doktora git eğre bi sıkıntı yoksa tut demişti bende dedim ki doktorların çoğunluğu direk tutma diyorlar bana dedi ki iftarla sağur arsında yeterince beslen birkaç gün tut sonra hastaneye git bebeğin gelişmesinde bi sıkıntı yoksa ve baktın zorlanmıyorsun tutabilirsin zorlanırsan tutma demişti

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok çok sağol valahi çok iyi oldu bu gerçekten aynen öyle yapacağım bide sen kaç ayliksin

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yeni hamileyim de sizce oruç tutsam sıkıntı olurmu çünkü yeni olduğu için bence sorun olmaz ama insanın içi rahat etmiyor sizden fikirlerinizi almak istedim
Bebeğin sağlığı gelişimi ilk zamanlar çok önemli tutma canım borcun olur sonra tutarsın yeni olduğu için senin aç kalmaman lazım🤗

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yeni hamileyim de sizce oruç tutsam sıkıntı olurmu çünkü yeni olduğu için bence sorun olmaz ama insanın içi rahat etmiyor sizden fikirlerinizi almak istedim
Bana kalırsa da tutma ama illaki tutmak geçiyorsa içinden hepsini değilde haftanın iki günü tutabilirsin mesela bn 38+2 olduğum için bnde tutamıyorum ramazanın 20si doğum görünüyor artı son zamanlar olduğu için bebek için önemli ilk başlarda öyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar