Gebelik yine yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik yine yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,386 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik yine yok
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sare Özmen

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum daha adetine 8 gün var kesin sonuç için birazdah beklemen lazım
Geçen ay belirti olmasına rağmen adetime 3 gün kala yapmistim negatif çıkmıştı bu ay hiç belirti yok yinede yapayım dedim hayırlısı herseyin bakalım dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Berenin annesi cok hakli senelerce tedavi gören kadınlar var 13 ay uzun bir süre değil çok yeni daha benimde 4 sene sonra oldu aslad a kafama hiç takmadım test yapmadım bile hersey nasip herşeyin bir zamanı var insanların dedikleriyle konusmlariyla hayatimizi surdurmuyoruz yani dedigim gibi canim senlerce hala ugrasanlar var
Doğru diyorsunuz her halimize hamd olsun benim aklıma gelmiyor istiyorum ama aklıma gelmiyor ders çalıştığım için hatta ilişkide bile yumurtlama günü dışında yapmadık bu ay takmadım inşallah olur dua edin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçen ay belirti olmasına rağmen adetime 3 gün kala yapmistim negatif çıkmıştı bu ay hiç belirti yok yinede yapayım dedim hayırlısı herseyin bakalım dua edin

Doğru diyorsunuz her halimize hamd olsun benim aklıma gelmiyor istiyorum ama aklıma gelmiyor ders çalıştığım için hatta ilişkide bile yumurtlama günü dışında yapmadık bu ay takmadım inşallah olur dua edin
Kuzum belirti için çok erken ve herkeste belirti olucak diye bişey de yok ben ikinci gebeliğimde bulanti vesaire hiçbir belirti yaşamadım sadece sırt ağrısı dışında

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Az önce test yaptım idrarla çubuk test negatif çıktı adetime de 8 gün var yine gebelim yok anlaşılan doktor adetin ikinci günü tedaviye başlayacağız dedi.tedavisiz olsun istemiştim Rabbim bu ay hayırlı sağlıklı verir inşallah
Rabbim tum isteyenlere saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah

Berenin annesi cok hakli senelerce tedavi gören kadınlar var 13 ay uzun bir süre değil çok yeni daha benimde 4 sene sonra oldu aslad a kafama hiç takmadım test yapmadım bile hersey nasip herşeyin bir zamanı var insanların dedikleriyle konusmlariyla hayatimizi surdurmuyoruz yani dedigim gibi canim senlerce hala ugrasanlar var
Kesinlikle kuşum🧡

Bir düşük yaptım 3 aylık evliydim hemen nasıl hamile kaldin önceden mi yaptınız diyen çok oldu dediğiniz gibi ağzı olan konuşuyor
Evet önceden yaptım deseydin kimseyi ilgilendirmez deseydin rabbim öylelerini ıslah etsin inşallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Doğru okuduysam adetine daha 8 gün var canım daha biraz da bekle tekrar yap istersen

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
13 aylık evliyim takilmayacak gibi değil ki çevresel baskı var

Sizin ne zaman süre sonra oldu.ya ne güzel hiç kafaya takmiyordum bugün annemle konuştuk hamilelik konusunu açtı canım sıkıldı tamam onlarda istiyorlar ama elimde olan birşey değil ki
Canım bi tane doğurursun 2.si ne zmn düşünüyorsun derler milletin ağzı durmuyor ki inşallah biran önce kalırsın tedavi de bişey yok belki o kalma sebebin olacak bu strestende kurtulursun

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Az önce test yaptım idrarla çubuk test negatif çıktı adetime de 8 gün var yine gebelim yok anlaşılan doktor adetin ikinci günü tedaviye başlayacağız dedi.tedavisiz olsun istemiştim Rabbim bu ay hayırlı sağlıklı verir inşallah
Öncelikle çevresel baskı yapanların Allah cezalarını versin bana da yapıldı çok ağladım kısır mualamelesi gördüm ki üç aylık evliyken yaptılar çocuğum oldu bütün mahalle tedaviyle oldu sanıyor ki öyle olmadı olsada kime ne ben çok taktım tam tatile gittim kafamdan attım düşünceyi o ay hamile kaldım iki kere düşük yaptım smdi kızım var o kadar çocuk baskısı yapanlar bı bardak su bile vermiyor bikere nasılsınız diye sormadılar sadece cekemiyorlar çocuktan vurmaya çalışıyorlar burda bı bayanın yorumu vardı geçen sene dün yaptık yarın olursa öbür gün seversin soranlara bunu de bidaha demezler burda gördüm sorana öyle dedim😂😂

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum belki daha zamanı var Rabbimden hayırlısını işte cnm evlat sahibi olupta hayırsız çıkanda var Rabbimden hep hayırlısını dile zaten Allah içindeki çocuk isteğini biliyor demekki zamanı gelmemiş emin ol zamanı gelince çocuk neşesi kapınızı çalar 🥰

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum belki daha zamanı var Rabbimden hayırlısını işte cnm evlat sahibi olupta hayırsız çıkanda var Rabbimden hep hayırlısını dile zaten Allah içindeki çocuk isteğini biliyor demekki zamanı gelmemiş emin ol zamanı gelince çocuk neşesi kapınızı çalar 🥰
Amin ecmain çok güzel anlattınız.ben aslında bu ay hiç kafaya takmadım hatta affedersiniz ilişki anında bile aklıma getirmedim sadece bugün geldi aklıma

Öncelikle çevresel baskı yapanların Allah cezalarını versin bana da yapıldı çok ağladım kısır mualamelesi gördüm ki üç aylık evliyken yaptılar çocuğum oldu bütün mahalle tedaviyle oldu sanıyor ki öyle olmadı olsada kime ne ben çok taktım tam tatile gittim kafamdan attım düşünceyi o ay hamile kaldım iki kere düşük yaptım smdi kızım var o kadar çocuk baskısı yapanlar bı bardak su bile vermiyor bikere nasılsınız diye sormadılar sadece cekemiyorlar çocuktan vurmaya çalışıyorlar burda bı bayanın yorumu vardı geçen sene dün yaptık yarın olursa öbür gün seversin soranlara bunu de bidaha demezler burda gördüm sorana öyle dedim😂😂
😁😁Ayy çok komik demiş kadın yaa

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allah hayirli evlat nasib eylesin canim sana🥰🤲 senin icin dua edecem

Tüm sayfalar yüklendi.