Gebelik yine yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik yine yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik yine yok
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sare Özmen

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çevresel baskı yapanların Allah cezalarını versin bana da yapıldı çok ağladım kısır mualamelesi gördüm ki üç aylık evliyken yaptılar çocuğum oldu bütün mahalle tedaviyle oldu sanıyor ki öyle olmadı olsada kime ne ben çok taktım tam tatile gittim kafamdan attım düşünceyi o ay hamile kaldım iki kere düşük yaptım smdi kızım var o kadar çocuk baskısı yapanlar bı bardak su bile vermiyor bikere nasılsınız diye sormadılar sadece cekemiyorlar çocuktan vurmaya çalışıyorlar burda bı bayanın yorumu vardı geçen sene dün yaptık yarın olursa öbür gün seversin soranlara bunu de bidaha demezler burda gördüm sorana öyle dedim😂😂
😁😁Ayy çok komik demiş kadın yaa
Canım bi tane doğurursun 2.si ne zmn düşünüyorsun derler milletin ağzı durmuyor ki inşallah biran önce kalırsın tedavi de bişey yok belki o kalma sebebin olacak bu strestende kurtulursun
Ama ben bır kere gebe kaldım kan uyuşmazlığı vardı düşükle sonuçlandı milletin ağzı ne yazikki durmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah hayirli evlat nasib eylesin canim sana🥰🤲 senin icin dua edecem
Rabbim razi olsun amin

Doğru okuduysam adetine daha 8 gün var canım daha biraz da bekle tekrar yap istersen
Evet 8 gün var göğüslerimde ağrı ve şişlik dışında belirti yok

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Benim 4 sene sonra oldu zamanı demekki şimdiymis insanlari neden takıyorsunuz tınlamayın bile gereksiz insanlar boş boş konuşur durur ne diyorlar size mesala bak olacağı varsaya olmaz stresten üzüntüden inan takmadign stres yapmadiginda olur
Bende tam 5 sene bekledım kızımı sımdı de yolunu beklıyorım. Gerçekten sıtresten uzak olduğun zaman oluyor

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Affedersiniz İlişki anında stres hiç yapmadım son sekiz kala stres oluyor bugünlerde inşallah stres yapmamak derken ilişki anında mi yoksa sonrasında mi anlamadum
Bende senın gıbı bekler bekler belım agrıdıgı zman çok üzülürdüm bılırdım kı olcak ay bası hamıle olduğumda da 2 hafta gecmıs günüm ama hala test yapmaya korkmuştum ya yoksa dıe ve test aldığımda 2 gün daha bekledım düşün nasıl pskolojıdeymişim kendını sal gıtsın hıc düşünme zmansız ansızın gelıyor

Öyle gereksiz boş konuşanları takmayacan vallaha
Ah keşke öyle olsaydı aynı evdesın ve mecbur duyyosun

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Bende senın gıbı bekler bekler belım agrıdıgı zman çok üzülürdüm bılırdım kı olcak ay bası hamıle olduğumda da 2 hafta gecmıs günüm ama hala test yapmaya korkmuştum ya yoksa dıe ve test aldığımda 2 gün daha bekledım düşün nasıl pskolojıdeymişim kendını sal gıtsın hıc düşünme zmansız ansızın gelıyor

Ah keşke öyle olsaydı aynı evdesın ve mecbur duyyosun
Hala beraber mi yasıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar