Gebelik yine yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Gebelik yine yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Gebelik yine yok
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sare Özmen

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizden güzelim 💖💕🤲hamileyim. Diye burda sende post acicaksin eminim buna o günleride gorucez melikemmm daha var adetine biraz da bekle bakalım belki var ama çıkmıyordur adetine daha zaman var diye o yüzden bekle
İnşallah yaa Rabbim isteyen herkese nasip etsin burda adetime 6 gün kala gebe olduğunu öğrendim diyenleri görünce bende neden çıkmadi herhalde gebe değilim sorusu geliyor aklıma bekleyelim bakalım adet gününü hayırlı sonuç olur inşallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah yaa Rabbim isteyen herkese nasip etsin burda adetime 6 gün kala gebe olduğunu öğrendim diyenleri görünce bende neden çıkmadi herhalde gebe değilim sorusu geliyor aklıma bekleyelim bakalım adet gününü hayırlı sonuç olur inşallah
İnsallah balimmm

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım kayınbabam vefat etmıs kaynanam da esımle kalıyor 2 tane daha oğlu var ama ıstemıyorlar
Eşinde fazla taviz vermesin kusura bakmasın omur boyu sen bakacak degilsin
Yok canım kayınbabam vefat etmıs kaynanam da esımle kalıyor 2 tane daha oğlu var ama ıstemıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum onlarda oğlu mecbur bakacaklar ömür boyu sen bakacak değilsin

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum onlarda oğlu mecbur bakacaklar ömür boyu sen bakacak değilsin
Ah keşke esımde böyle düşünse keşke ama tam tersını düşünüyor bellıkı çünkü kımseye bısey deyıpte anneme sırayla bakalım demez kadında kımseye gıtmez öyle hep benımle ustelık hıc evden bı yerede gıtmez bı yalnız kalmak istesem kalamazdım bende en sonunda işe gırdım 2 ay sonra hamıle olduğumu ogrendım hala evde kalmamak ıcın calısıyorum 🙃

Sare Özmen

Kayıtlı Üye
rank
Ah keşke esımde böyle düşünse keşke ama tam tersını düşünüyor bellıkı çünkü kımseye bısey deyıpte anneme sırayla bakalım demez kadında kımseye gıtmez öyle hep benımle ustelık hıc evden bı yerede gıtmez bı yalnız kalmak istesem kalamazdım bende en sonunda işe gırdım 2 ay sonra hamıle olduğumu ogrendım hala evde kalmamak ıcın calısıyorum 🙃

Ya kuzum inanki çok üzüldüm yani çok kötü birşey benim eşimde 3 kardeş ben sürekli kaynanama bakamam kimse kusura bakmasın kuzum bende taviz versem benim esimde hep kal der benden yuz bulamiyor insanin ozel hayati diye birsey var sende bireysin aile oldun bebeğin olacak eşinle baş başa kalmak istiyom herşey aşkım arkadaşın gelir ailen bence tavrını koy derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar