Gebelikte Basur agrı ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Gebelikte Basur agrı ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,215 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Basur agrı ve kanama
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Sıkalım kendimizi aynı an doguralim ama sürpriz bir şekilde kucağımıza alırız belki 😂😂
Besiklerini bile aynı gün dizmisiz bacım var bunda bir hikmet hadi hayırlısı.ben zaten doğurma kafasıyla gidicem yarın eşime diyorum oğlan cumartesi doğmak istedi girmedim doğum şimdi ben doğurmak istiyorum ya onun gel esi olmazsa npcam ben dedim gülüyor adam.ben yanıma aldım ilk giydircegim takımla battaniyesini eğer doğuma alırlarsa eşim çantaları getirene kadar usumesin çocuğum diye 🙈

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Besiklerini bile aynı gün dizmisiz bacım var bunda bir hikmet hadi hayırlısı.ben zaten doğurma kafasıyla gidicem yarın eşime diyorum oğlan cumartesi doğmak istedi girmedim doğum şimdi ben doğurmak istiyorum ya onun gel esi olmazsa npcam ben dedim gülüyor adam.ben yanıma aldım ilk giydircegim takımla battaniyesini eğer doğuma alırlarsa eşim çantaları getirene kadar usumesin çocuğum diye 🙈
Ayyy çok güzel ya maşallah yarını sabırsızlıkla bekliyorum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.