Gebelikte Basur agrı ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Gebelikte Basur agrı ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,336 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Basur agrı ve kanama
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Çok gecmiş olsun saglık ocagına gidebilirsin duphalac surup yazdır istersen birde anestolpomad krem doktor öneride buluncaktır zaten iyilesene kadar kullan anestol agrıyı alıcak duphalacta bölge iyileşene kadar zorlanmaman için bolbol lifli gıda ve su tüket kısa sürede gecer inşallah 🙏
Sağol canım inşallah teşekkür ederim

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kız siz nereye gidiyorsunuz durun aceleniz ne beşiği dizmeyen benim ben gidiyormuş um 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya doğum sonrası toparlanayim hala böyle olursa giderim
Doguma kadar o bölgeyi toparalamaya bak ekmegi en aza indir canım zorlama cok kendini sulu seyler ye normal dogum yaparsan ıkınacagın için daha da kötü olur bu halde gidersen bebekle mi ilgileniceksin hem dikişi birde oranın agrısı eklenmesin

Sağol canım inşallah teşekkür ederim
En kısa sürede git canım 🙏 dogum sonrası işkence olur sana

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Doguma kadar o bölgeyi toparalamaya bak ekmegi en aza indir canım zorlama cok kendini sulu seyler ye normal dogum yaparsan ıkınacagın için daha da kötü olur bu halde gidersen bebekle mi ilgileniceksin hem dikişi birde oranın agrısı eklenmesin

En kısa sürede git canım 🙏 dogum sonrası işkence olur sana
Evet ya şimdiden doğum yapmışım gibi sonrasını düşünemiyorum ❤️

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç gündür olecem dayanamadim sordum benim ikinci doğumumda basur olmuştu sürekli ağrı ve kanama oluyordu ama ucgundur resmen adim atamıyorum üç gecedir uyku yok resmen hamileliğin verdiği şikayetleri unuttum ağrısından ne yapabilirim muayenesi çok sinir bozucu doktora gitmedim o yüzden sıcak suya oturmak iyi gelir diyorlar ama 36+3 hafataligiz rahim açılır diye korkuyorum varmı yapabilecegim birşey oturamiyirum o derece kötü 😥😥
Pamuk zeytin yagi veya kantoron yagi makata koyuyorsun canim . Ya daaa eczzneden daflon diye bir ilac aliyosun hemoroid ilaci oda hemen kesiyor . Doktoruna danis tabi bu ilac icin ama her gebelikteki hemoroid icin veriyor bunu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sana da geçmiş olsun canım diyorum ya on senedir dediğin gibi idare ediyorum ama bu aralar maf etti
Tuh ya 😖 tabi hamile olunca surekli baski oluyor tetikliyor basuru😔

Pamuk zeytin yagi veya kantoron yagi makata koyuyorsun canim . Ya daaa eczzneden daflon diye bir ilac aliyosun hemoroid ilaci oda hemen kesiyor . Doktoruna danis tabi bu ilac icin ama her gebelikteki hemoroid icin veriyor bunu
Aynen daflon harika bi ilac 3 gunde bitiriyor basuru ama hamile olunca sıkıntı iste kullanilmiyor kuşum ama zeytinyagli dedigini bnde deniyim🙏🏻😇

Aynen daflon harika bi ilac 3 gunde bitiriyor basuru ama hamile olunca sıkıntı iste kullanilmiyor kuşum ama zeytinyagli dedigini bnde deniyim🙏🏻😇

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç gündür olecem dayanamadim sordum benim ikinci doğumumda basur olmuştu sürekli ağrı ve kanama oluyordu ama ucgundur resmen adim atamıyorum üç gecedir uyku yok resmen hamileliğin verdiği şikayetleri unuttum ağrısından ne yapabilirim muayenesi çok sinir bozucu doktora gitmedim o yüzden sıcak suya oturmak iyi gelir diyorlar ama 36+3 hafataligiz rahim açılır diye korkuyorum varmı yapabilecegim birşey oturamiyirum o derece kötü 😥😥
Ameliyat oldum kurtulamadım bi çıktı mı başa bela doktor bana karabiber kesinlikle kullanma dedi tetikliyormus onun dışında fitil verebilir sana hamilelikte nasıl olur bilmiyorum ama zararı yoksa iyi gelir fitil

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ameliyat oldum kurtulamadım bi çıktı mı başa bela doktor bana karabiber kesinlikle kullanma dedi tetikliyormus onun dışında fitil verebilir sana hamilelikte nasıl olur bilmiyorum ama zararı yoksa iyi gelir fitil
Soracam canım bakalım ne yazacak evet baharat tetikliyo

Tuh ya 😖 tabi hamile olunca surekli baski oluyor tetikliyor basuru😔

Aynen hemde ne baskı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar