Gebelikte Basur agrı ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Gebelikte Basur agrı ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,261 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Basur agrı ve kanama
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç gündür olecem dayanamadim sordum benim ikinci doğumumda basur olmuştu sürekli ağrı ve kanama oluyordu ama ucgundur resmen adim atamıyorum üç gecedir uyku yok resmen hamileliğin verdiği şikayetleri unuttum ağrısından ne yapabilirim muayenesi çok sinir bozucu doktora gitmedim o yüzden sıcak suya oturmak iyi gelir diyorlar ama 36+3 hafataligiz rahim açılır diye korkuyorum varmı yapabilecegim birşey oturamiyirum o derece kötü 😥😥
İnşallah geçer canım az kalmış zaten doğumuna biraz daha sık dişini sabr et Allahım yardım etsin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç gündür olecem dayanamadim sordum benim ikinci doğumumda basur olmuştu sürekli ağrı ve kanama oluyordu ama ucgundur resmen adim atamıyorum üç gecedir uyku yok resmen hamileliğin verdiği şikayetleri unuttum ağrısından ne yapabilirim muayenesi çok sinir bozucu doktora gitmedim o yüzden sıcak suya oturmak iyi gelir diyorlar ama 36+3 hafataligiz rahim açılır diye korkuyorum varmı yapabilecegim birşey oturamiyirum o derece kötü 😥😥
Bende de var o dert kuzum ya sunnet cocugu gibi geziyorum ortalıkta 😖😖 hele tuvalette falan biraz fazla oturayim iyice çıkıyor dışına. Benim yoktu sonradan oldu😖 arada iceri giriyor sonra geri çıkıyor falan şöyle böyle gidiyir bakalim😖 sana da cok gecmis olsun canım 🙏🏻

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var o dert kuzum ya sunnet cocugu gibi geziyorum ortalıkta 😖😖 hele tuvalette falan biraz fazla oturayim iyice çıkıyor dışına. Benim yoktu sonradan oldu😖 arada iceri giriyor sonra geri çıkıyor falan şöyle böyle gidiyir bakalim😖 sana da cok gecmis olsun canım 🙏🏻
Sana da geçmiş olsun canım diyorum ya on senedir dediğin gibi idare ediyorum ama bu aralar maf etti

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kadın dogumcu da yazarmi Perşembe gideceğim zaten klozet kullanıyorum diğerine hiç oturamiyorum Zor oluyormu lazerle ağrı çok oluyormu
Yok lokal anestezi ile yapıyolar. Sonra kalkıp gidiyorsun ağrı sızı olmadı bende hiç çok şükür. Biraz pahalı ama ben çok rahat ettim onca sene çektiğine degmiyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Besiklerini bile aynı gün dizmisiz bacım var bunda bir hikmet hadi hayırlısı.ben zaten doğurma kafasıyla gidicem yarın eşime diyorum oğlan cumartesi doğmak istedi girmedim doğum şimdi ben doğurmak istiyorum ya onun gel esi olmazsa npcam ben dedim gülüyor adam.ben yanıma aldım ilk giydircegim takımla battaniyesini eğer doğuma alırlarsa eşim çantaları getirene kadar usumesin çocuğum diye 🙈
Ayyy kız siz nereye gidiyorsunuz durun aceleniz ne beşiği dizmeyen benim ben gidiyormuş um 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok lokal anestezi ile yapıyolar. Sonra kalkıp gidiyorsun ağrı sızı olmadı bende hiç çok şükür. Biraz pahalı ama ben çok rahat ettim onca sene çektiğine degmiyor
Ya doğum sonrası toparlanayim hala böyle olursa giderim

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Çok gecmiş olsun saglık ocagına gidebilirsin duphalac surup yazdır istersen birde anestolpomad krem doktor öneride buluncaktır zaten iyilesene kadar kullan anestol agrıyı alıcak duphalacta bölge iyileşene kadar zorlanmaman için bolbol lifli gıda ve su tüket kısa sürede gecer inşallah 🙏

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ya doğum sonrası toparlanayim hala böyle olursa giderim
❤❤❤vallahi bi anda aklıma geldi ya doğuma alioz seni derlerse eşim de gelene kadar 1 saat geçer çocuğun ilk takımlarını alayım bari çantama dedim inşallah sağlıkla alırız kulağımıza bebeklerimizi
Amin diğer çocuklarında erken doğan varmı canım aman doğuma gidiyo siz böyle yapınca ben heyecan ve korku basiyi dahaaaa cooook var gibi bana siz yazınca sanki doğuma gidecem

Çok gecmiş olsun saglık ocagına gidebilirsin duphalac surup yazdır istersen birde anestolpomad krem doktor öneride buluncaktır zaten iyilesene kadar kullan anestol agrıyı alıcak duphalacta bölge iyileşene kadar zorlanmaman için bolbol lifli gıda ve su tüket kısa sürede gecer inşallah 🙏
Sağol canım inşallah teşekkür ederim

Sağol canım inşallah teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.