GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraa1311 tarafından oluşturulan GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,595 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ
Konbuyu başlatan Kubraa1311
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Bn 12 haftalık tı ilişkiye girdim ertesi sabah kalktım yatak dahil üstüm başım kan hemen hastaneye gittim düşük teylikesi halada yaşıyorum kanama olmaması için igne verdi gece uyumaya korkuyorum tekrar kanamam olacak diye cinsel ilişki yasak dedi doktor

N

Nesliiiii

Guest
Benim dusuk tehlikem yoktu ilk gebeligimde 9 ay iliskiye girmedim. Esimde talep etmedi. Simdide 3 aylik hamileyim yine girmeyiz. Zaten insanin cani da istemiyor esimde sorun etmiyor .

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Haftasi küçük yani ilişkiyle bi alakasi olmayıp yerleşme kanamasi da olabilir kuzum düşük öyle kolay kolay lekelenmeyle olmaz sen yine de doktora git ama bu haftalarda yerleşme kanamasi da oluyo

Kubraa1311

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye geldim dün gece yatisim verildi temkin amaçlı gözlem altinda olmak icin igne yaptılar ve hap verdiler cok dua edin lütfen 🌺

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben öyle bi şey duymadım. 3 çocuk dogurdum 3ündede ilk günden son güne kadargirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben öyle bi şey duymadım. 3 çocuk dogurdum leyi3ündede ilk günden son güne girdimAyn bende öyle 1 çocuğum var 2.ye hamileyim 5.aydayım ilk haftalar son haftalar demeden girdik yani çok şükür bişey olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah
Hastaneye geldim dün gece yatisim verildi temkin amaçlı gözlem altinda olmak icin niignemseniyaptılar ve hap verdiler cok duaedlütfen 🌺
Allah kimsenin hayalinde bırakmasın umararım hiç bişey olmadan dönersiniz evinize sende bebeğinde. Ama sormadan edemicem madem doktor yasaklamış niye girdin mübarek

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar