GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraa1311 tarafından oluşturulan GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,598 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GEBELİKTE CİNSEL İLİŞKİ
Konbuyu başlatan Kubraa1311
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Canım benim ilk üç ay düşük riski fazla oluyor doktorun da demiş zaten yasak diye niye yaklaştırdin ki kendine boşversene adamın beş dakikalık zevki için bebeğini tehlikeye atma değmez yani bundan sonra bir zaman dişini sıksin eşin bir de acile git doktorlar bir baksın ne olur ne olmaz ine falan yaparlar

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ya ebe 6. Haftalık dedi 3 ay yasak dedi ama persembe girdik bisi yoktu ama dün girdik bugün lekenlenme şeklinde kanama peçeteyle sildigimde oluyor korkuyorum bende o yuzden ama agrim falan yok düşük olsa agri olmazmi
Sana yasak dediği halde mi girdin ilişkiye cnm ama girmemek lazım sonradan uzar gider bende de oldu öyle 5.ay bitti yeni yasak kaldı kanama durdu buarada kaynanam sadece 15 gün sürdü leke leke kontrole gidince herşey geçmişti dedi içeride vae hâlâ artmaması lazım dikkat eşinde varmış bence send2 yapma sonra insan cook pişman oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.