Gebelikte grip olan oldumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Gebelikte grip olan oldumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte grip olan oldumu
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın canım. Bende 23 yaşındayım ilk gebeliğim 20 haftalık gebeyim yolu yarıladık inşallah korkularla heyecanla mutlulukla ilerliyor süreç. Rabbim kolaylık versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah bağışlasın canım. Bende 23 yaşındayım ilk gebeliğim 20 haftalık gebeyim yolu yarıladık inşallah korkularla heyecanla mutlulukla ilerliyor süreç. Rabbim kolaylık versin
Oy maşallah canım maşallah rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Aynen yolu yarılamışsın bizim doğum planlı olacağı için 😂😂. 5 hafta var bakalım prenses erken gelmek istemezse şuanlık sorun yok . Nerelisin canım miniğin cinsiyeti ne

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah canım maşallah rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻. Aynen yolu yarılamışsın bizim doğum planlı olacağı için 😂😂. 5 hafta var bakalım prenses erken gelmek istemezse şuanlık sorun yok . Nerelisin canım miniğin cinsiyeti ne
Ankaralıyım canım eşim asker ama astsubay Amasya’da yaşıyoruz bebeğimizin cinsiyeti kız 😍 adı da elizan olucak inşallah sen nerelisin nerede yaşıyorsun canım

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum terlemen daha iyi atıyor gribi Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Evet canım bu gece terleteyim kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canm İlk hamileliğimin neredeyse yarısı gripli geçti parol içebilirsin bol bol nane limon ıhlamur iç
Parol içeyim mmi ki tereddüt ettim bol c vitsmini sallep iki fincan ıhlamur içtim parolda kaldım içip içmemekte

Çok geçmiş olsun canm İlk hamileliğimin neredeyse yarısı gripli geçti parol içebilirsin bol bol nane limon ıhlamur iç
Parol içeyim mmi ki tereddüt ettim bol c vitsmini sallep iki fincan ıhlamur içtim parolda kaldım içip içmemekte
Bende öyleydim iki gün önce atlattım bol nane limon ballı zencefilli süt birde çok yormaman lazım kendini bol istirahat çok önemli canım. Geçmiş olsun
Hepsi tamam ama istirahat etme şansım olmuyor, 🥺 eşim de grip zaten ondan geçti bana ikimiz de yatak yorgan yatıyoruz ama tabi ben yatamıyorum erkekler bilirsiniz gribi sanki kanserlermis gibi geçirdikleri için şudur yemektir ilaçtır ona kosturmaktan kendim dinlenemiyorum malesef o konuda düşünceli değil eşim bu kadın iki canlı hizmet etmiyorum bari yormuyayim diye,,🙄🤭

Evet canım yeniyimm daha alışamadım buralara ama 😂🤗
Hoşgeldin aramıza bende 33. Haftama girdim kız benimkide ismi buğlem olucak Allah nasip ederse 🤗

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ankaralıyım canım eşim asker ama astsubay Amasya’da yaşıyoruz bebeğimizin cinsiyeti kız 😍 adı da elizan olucak inşallah sen nerelisin nerede yaşıyorsun canım
Aaa ben aslen Ordu ama 20 yaşına kadar Ankara’da büyüdüm . Sonra evlendim Kırklareline gelin gittim öyle canım . Maşallah sağlıkla gelsin inşallah prenses

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb felaket grip oldum ıhlamur içsem ballı limonlu birde yatarken parol içsem olurmu yada hamilelikte grip olup nasıl iylestiniz Allah'ım burnum tıkalı ağız tadim yok nasıl iyilesicem terliyorum açılmam gereken yerde daha çok hasta oluyorum heryerim ağrıyor 😐 parol bir önceki doktor ağrın olduğu Zaman iç diyordu ama bu doktor ne iç dedi ne içme dedi
Geçmiş olsun canm parol içebilirsin bende geçirdim çok kötü ben nefes alamadığım için sürekli burun spreyi kullandım

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb felaket grip oldum ıhlamur içsem ballı limonlu birde yatarken parol içsem olurmu yada hamilelikte grip olup nasıl iylestiniz Allah'ım burnum tıkalı ağız tadim yok nasıl iyilesicem terliyorum açılmam gereken yerde daha çok hasta oluyorum heryerim ağrıyor 😐 parol bir önceki doktor ağrın olduğu Zaman iç diyordu ama bu doktor ne iç dedi ne içme dedi
Evet çok oldum her defasında doğal yollarla iyileştim fazla sıcak çay içtim

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ben de grip oldum ilk zamanlar daha kötü oluyordum sonradan yavaş yavaş düzeldim ben yatarak geçirdim ne bişy yiyebildim ne içebildim Allahım şifa versin sanada

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm parol içebilirsin bende geçirdim çok kötü ben nefes alamadığım için sürekli burun spreyi kullandım
Evet nefes alamama bendede başladı ama eczane vermiyor burun spreyi su paroluda içerik basım vücudum kırılıyor ne zormuş

Evet çok oldum her defasında doğal yollarla iyileştim fazla sıcak çay içtim
Nekadar sürede iyileşiyor ki insan. Bu gripten ben kolay kolay olmam olduğum zamands kötü geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar