Gebelikte grip olan oldumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Gebelikte grip olan oldumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte grip olan oldumu
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Evet nefes alamama bendede başladı ama eczane vermiyor burun spreyi su paroluda içerik basım vücudum kırılıyor ne zormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nekadar sürede iyileşiyor ki insan. Bu gripten ben kolay kolay olmam olduğum zamands kötü geçer
Zor valla dikkat et bol bol meyve ye oda iyi gelir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar mrb felaket grip oldum ıhlamur içsem ballı limonlu birde yatarken parol içsem olurmu yada hamilelikte grip olup nasıl iylestiniz Allah'ım burnum tıkalı ağız tadim yok nasıl iyilesicem terliyorum açılmam gereken yerde daha çok hasta oluyorum heryerim ağrıyor 😐 parol bir önceki doktor ağrın olduğu Zaman iç diyordu ama bu doktor ne iç dedi ne içme dedi
Öncelikle çok geçmiş olsun. Evet bnde 4 kez geçirdim maalesef 😐Çok zor şuan 6 aylık olduk 4.üncü ayıma kadar tam 4 kez geçirdim.Yani aşırı zor .Ben acile gidiyordum dayanamıyordum zaten anne karnındaki bebeğe de iyi değil..Bana parol un serumunu taktılar 1 saat sonra geldim kendime .Allah şifa versin inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun. Evet bnde 4 kez geçirdim maalesef 😐Çok zor şuan 6 aylık olduk 4.üncü ayıma kadar tam 4 kez geçirdim.Yani aşırı zor .Ben acile gidiyordum dayanamıyordum zaten anne karnındaki bebeğe de iyi değil..Bana parol un serumunu taktılar 1 saat sonra geldim kendime .Allah şifa versin inşallah
Canım gittim acile doktor hamilesin ne yapabilirim ki dedi serum dedim serum takamam evine git dinlen dedi parol dışında birşey içme dedi onu bende biliyorum dedim bir serum dedim yok yapmadi eve geri döndük akşamdan beri kilolarca c vitamini ıhlamur süt duş terleme banamisin demiyor burnum tıkalı burun spreyi dedim onu bile veremem dedi 😟

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım gittim acile doktor hamilesin ne yapabilirim ki dedi serum dedim serum takamam evine git dinlen dedi parol dışında birşey içme dedi onu bende biliyorum dedim bir serum dedim yok yapmadi eve geri döndük akşamdan beri kilolarca c vitamini ıhlamur süt duş terleme banamisin demiyor burnum tıkalı burun spreyi dedim onu bile veremem dedi 😟
Bak canım burun tıkanıklığı için buhar önerebilirim yani şöyle bir ketıl a su kaynat yada demlik de olabilir buharını yüzune doğru tut iyi gelecektir eminim ve başından aşağı bir battaniye yardımı ile heryerini kapat açık bir yer bırakma canım buhar tüm vücuduna gelsin en çok burun yüze ,göze denk gelsin iyi olur iyi gelir ins cnm

Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım burun tıkanıklığı için buhar önerebilirim yani şöyle bir ketıl a su kaynat yada demlik de olabilir buharını yüzune doğru tut iyi gelecektir eminim ve başından aşağı bir battaniye yardımı ile heryerini kapat açık bir yer bırakma canım buhar tüm vücuduna gelsin en çok burun yüze ,göze denk gelsin iyi olur iyi gelir ins cnm
Tamam dir onuda bir yapayım teşekkür ederim canım 💐

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım doktorlardan da hayır yok bı serum iyi gelirdi nasıl vermez ben burun spreyini yazdırmadan aldım eczaneden canm

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım doktorlardan da hayır yok bı serum iyi gelirdi nasıl vermez ben burun spreyini yazdırmadan aldım eczaneden canmy
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile doktorumuz yok burda bende serum veremem dedi okyanus suyu varmış onu alicam yarın olmadı kendi doğum doktorumlada bir görüşürum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar mrb felaket grip oldum ıhlamur içsem ballı limonlu birde yatarken parol içsem olurmu yada hamilelikte grip olup nasıl iylestiniz Allah'ım burnum tıkalı ağız tadim yok nasıl iyilesicem terliyorum açılmam gereken yerde daha çok hasta oluyorum heryerim ağrıyor 😐 parol bir önceki doktor ağrın olduğu Zaman iç diyordu ama bu doktor ne iç dedi ne içme dedi
Parol içebilirsin canım geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar