Sorum var Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,113 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil
Yani kuzum onu şu yuzden diyolar hani kucagi bos olan var isteyip olmayan var cocuk hasreti ceken var hani onlara karsi nasil desem hani dogru kelime degil.ama.gosteris gbi olmasin diye diyolar aslinda . Havalar serin daha disari cikarken ince bi şal atabilirsin ustune onun haricinde imkanin varsa bir kac bol tshirt giyebilirsin elden baska birsey gelmez zaten disari cikarken karnini evde birakamicagina gore . Cok da takma kafana banada soyleyen oluyodu nedenini bu sekilde acikladilar mantikli ve dogru buldum acikcasi . Kimseyi bilerek yada bilmeyerek uzmek istemeyiz sonucta 😘🙏

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım ben tesettürlüyüm gebelikten önce bol giymeyi seven bi insandım o yüzden hiç hamiş kıyafeti almadım. Ama saklamak mümkün değil ki ne yapalım yani dışarı mı çıkmayalım. Yoldan geçen her insan bakıyor karnıma artık rahatsız olmaya başladım bakışlardan acaba ben de mi böyle bakıyordum hamilelere. Çok olağan bi şey ama garip garip süzüyor millet

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Yani kuzum onu şu yuzden diyolar hani kucagi bos olan var isteyip olmayan var cocuk hasreti ceken var hani onlara karsi nasil desem hani dogru kelime degil.ama.gosteris gbi olmasin diye diyolar aslinda . Havalar serin daha disari cikarken ince bi şal atabilirsin ustune onun haricinde imkanin varsa bir kac bol tshirt giyebilirsin elden baska birsey gelmez zaten disari cikarken karnini evde birakamicagina gore . Cok da takma kafana banada soyleyen oluyodu nedenini bu sekilde acikladilar mantikli ve dogru buldum acikcasi . Kimseyi bilerek yada bilmeyerek uzmek istemeyiz sonucta 😘🙏
Canım zaten kıyafetlerimi bedenimde iki beden büyük aldım normalde xl gitmiyorum ama XXL beden aldm kıyafetlerimde karnım hiç gözükmüyor yani hamile gibi değilde dışardan kilolu görünüyorum yani o kadar büyük geliyor zaten kapalı biriyim ceketsiz veya hirkasiz asla dışarı çıkmıyorum 😇

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten kıyafetlerimi bedenimde iki beden büyük aldım normalde xl gitmiyorum ama XXL beden aldm kıyafetlerimde karnım hiç gözükmüyor yani hamile gibi değilde dışardan kilolu görünüyorum yani o kadar büyük geliyor zaten kapalı biriyim ceketsiz veya hirkasiz asla dışarı çıkmıyorum 😇
Kuzucum sen elinden geleni yapiyosun . Sana oyle diyenlere bence cevap verebilirsin daha ne yapabilirsin ki yani .

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar sacma insan var ya vallaha nereye saklican karnini alla alla ya

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil sinirlendim ya😡
Çok sinir bozucu bi durum o zman doğum yaptığımız da da gizleyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzucum sen elinden geleni yapiyosun . Sana oyle diyenlere bence cevap verebilirsin daha ne yapabilirsin ki yani .
Söylüyorum karnımı nereye sakliyim diyorum utanmadan bide cevap veriyor diyorlar 😃

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen ben açığım karnım da büyük ne kadar geniş giysemde kendini belli ediyor bebiş. Hamileyken ayıplayanlar bebeğin, annenin kırkı çıkmadan görmeye gelmek istiyorlar. Bize gururla bakıp sahip çıkacaklarına kendi aşağılık duygularını yüklemeye çalışıyorlar. Şahsen ayıp bişey yapmıyoruz karnımızda Rabbimin verdiği emaneti taşıyoruz. Millet kendi ayıplarına baksın

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin sözlerine takılma sakın.. sen üzerine bol rahat seyelr giy bebeğini sikmayacak kıyafetler ☺️ onun dışında da kim ne derse desin o sözlerine takılıp kendini bebeğini üzme☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum valla ne dicegimi bilemedim ya tuhaf bir durum🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar