gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,594 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
D

Duygu88

Guest
Hiç bisey aşermedim 12 haftalikken ogrendim hamileligimi. 14. Haftada cinsiyetini ogrendim. Suan 21 haftalik hala hamile oldugumu hissetmiyorum (göbeğim dışında)😀
Bende sizin gibi hiç bişey asermiyorum ikinci hamileliğim ilkinde oğlum oldu et, turşu, çiğ köfte her gün yiyordum doymak bilmiyordum şimdi ise 17 haftalık olduk canım hiç bişey istemiyor..

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu çok merak ediyorum 12 haftalık hamileyim iki gün sonra kontrolüm var inşallah belli olmuştur cinsiyet i ☺️☺️☺️
Ben ogrendigimden beri kornison tursu tulum peyniri aserdim oyle.nerdeyse 2 ay yedim canim tatli istemiyodu aksine tuzlu eksi seyler.ogrendikki bebegimiz erkek.esim bile diyo o kadar tursu yemeye nasil erkek dedi hala inanamiyorum.ama buyuk oglumdada deli gibi canim tatli seyler cekiyodu beni cikolatanin basindan kaldiramiyolardi.Allahim her isteyen anneye saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin kizmis erkekmis bunlarin hepsi bos.

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
Hayrlısı ile gelsin bebeklerimiz insallah🙏 37. gebelik haftası içerisindeyim. Benim bebegimin cinsiyeti erkek. Ekşi içecekler canım cok istedi.

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ben ogrendigimden beri kornison tursu tulum peyniri aserdim oyle.nerdeyse 2 ay yedim canim tatli istemiyodu aksine tuzlu eksi seyler.ogrendikki bebegimiz erkek.esim bile diyo o kadar tursu yemeye nasil erkek dedi hala inanamiyorum.ama buyuk oglumdada deli gibi canim tatli seyler cekiyodu beni cikolatanin basindan kaldiramiyolardi.Allahim her isteyen anneye saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin kizmis erkekmis bunlarin hepsi bos.
Amin inşallah bende peynir ve turşu yiyorum ama peynir daha çok biz de ogrenemedik daha çok küçük bir ay sonra kesin belli olur doktor daha çok küçük dedi hayırlısı bakalım ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.