gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,614 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Paşanınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu çok merak ediyorum 12 haftalık hamileyim iki gün sonra kontrolüm var inşallah belli olmuştur cinsiyet i ☺️☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu çok merak ediyorum 12 haftalık hamileyim iki gün sonra kontrolüm var inşallah belli olmuştur cinsiyet i ☺️☺️☺️
Hiç bir şey aşermiyorum ben 12 haftalık Ken özele gittim erkek dediler 17. Haftada yim şuan ve 6 kilo verdim

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ilk bebegimiz kiz erkek farketmez diyoruz eşimle ama benim icime erkek doguyor nedense , eşim de alisti o da oglum diyor 😅 kizimiz olursa ters köse olacak 🤭 hayirli saglikli olsun da insallah kizim da benim oglum da 🥰
Bizimde ilk bebeğimiz. Eşim ben daha hamile olduğumu öğrenmeden sen hamilesin ve erkek bebeğimiz olucak sanki içime öyle doğdu demişti. Kız erkek fark etmez hayırlısı olsun diyordu ama gerçekten böyle hep erkek olucak diye hissediyorum. Sürekli oğlum diye sevip duruyordu. Ben de dedim ya kızsa şimdi kızımız sana alınıyor küsmüştür diyordum😂😂😂ya gerçekten bir anne hissediyor bebeğini ben de hep kız olsun istiyordum ama erkek olduğunu biliyordum sanki böyle bende hep erkek bebek kıyafetlerine bakıyordum ne alsam erkek rengi alıyordum bilmiyorum his gerçekten. Ama hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😍☺️

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde ilk bebeğimiz. Eşim ben daha hamile olduğumu öğrenmeden sen hamilesin ve erkek bebeğimiz olucak sanki içime öyle doğdu demişti. Kız erkek fark etmez hayırlısı olsun diyordu ama gerçekten böyle hep erkek olucak diye hissediyorum. Sürekli oğlum diye sevip duruyordu. Ben de dedim ya kızsa şimdi kızımız sana alınıyor küsmüştür diyordum😂😂😂ya gerçekten bir anne hissediyor bebeğini ben de hep kız olsun istiyordum ama erkek olduğunu biliyordum sanki böyle bende hep erkek bebek kıyafetlerine bakıyordum ne alsam erkek rengi alıyordum bilmiyorum his gerçekten. Ama hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😍☺️
Ben de erkek bebek kiyafetleri bakiyorum ayni duygulari hissedip ayni seyleri yapiyoruz senle 🤭🤭 Eşim başta kiz istiyordu sonra hayirlisi olsun farketmez demisti simdi oglum diye seviyor benden ötürü 😁 Amin insallah hakkimizda hayirlisi olsun 2🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben de erkek bebek kiyafetleri bakiyorum ayni duygulari hissedip ayni seyleri yapiyoruz senle 🤭🤭 Eşim başta kiz istiyordu sonra hayirlisi olsun farketmez demisti simdi oglum diye seviyor benden ötürü 😁 Amin insallah hakkimizda hayirlisi olsun 2🥰
Aynn canım valla aynı şeyleri yaşıyoruz. rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰 ♥️ cinsiyetini öğrenince paylaş bizimle merak ettim 😍

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Bana da dediler göstermiyorsa kızdır. Ama benim erkektir. Bence öyle birşey yok. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🥰♥️

Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️

Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️

pahalı yada ucuz önemli değil. Burda yok bulsam alacam zaten ama yok böyle çıksa da artık yesem diyip duruyom bazen öyle düşünüyorum o kadar canım çekiyor ki rüyama geliyor orda doya doya yiyorum 😂😂. Geçen karpuz çekti bir ay boyunca çıkmasını bekledim yoktu bime gelmişti orda bulmuştum. Ama erik çıkmadı hâlâ 😭😨
Erik çıktı canm ben dün aldm ustelik Diyarbakır da

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
kilo kilo erik çağla yerdim oğlum oldu 😁😁 bu hamileliğimde tatlı istemiştim inşallah bu gittiğimde öğrenirim cinsiyetini 😁😁

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Erik çıktı canm ben dün aldm ustelik Diyarbakır da
Ben Van'ın Çaldıran ilçesinde yaşıyorum. Burda yok çok aradım ama bulamadım mürdüm eriği vardı aldım oda soğuktan bozulmuştu . Burası o kadar soğuk ki hâlen kar yağıyor. O yüzden yaz meyvelerini geç getiriyorlar. Geçen vana hastaneye gittim orda da aradım bulamadım ♥️

I

Iceun

Guest
Ben de yemek yiyemiyordum ama çok uyuyordum sanırım uykuya aşerdim😇Allah kısmet ederse kızım olacak

Tüm sayfalar yüklendi.