gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,554 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç demiyelim şimdi canım çeker maker günaha girmeyelim.benim ilk kız ikinci erkek kızım 9 haftalık öğrendim oğlum hiç belli olmadı doğuma kadar 5 buçuk aylıkken sırtındaki kemikten bu erkek dedi doktor

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç demiyelim şimdi canım çeker maker günaha girmeyelim.benim ilk kız ikinci erkek kızım 9 haftalık öğrendim oğlum hiç belli olmadı doğuma kadar 5 buçuk aylıkken sırtındaki kemikten bu erkek dedi doktor
Yaaa kizlar göstermiyor diyorlardi hep sizin oglunuz gostermemis. Ben de bugun cinsiyetini ögrencem diye heveslendim ama bacaklarini kapatti göstermedi kiz mi diye dusundum kaldim🥰

S

Sedoş

Guest
Hiç bisey aşermedim 12 haftalikken ogrendim hamileligimi. 14. Haftada cinsiyetini ogrendim. Suan 21 haftalik hala hamile oldugumu hissetmiyorum (göbeğim dışında)😀

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde ne görürsem canım istedi tatlı olsun tuzlu olsun ikincisinde de hiç birşey istemedi canım bişey asermedim ikisi de erkek

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yaaa kizlar göstermiyor diyorlardi hep sizin oglunuz gostermemis. Ben de bugun cinsiyetini ögrencem diye heveslendim ama bacaklarini kapatti göstermedi kiz mi diye dusundum kaldim🥰
Bana da dediler göstermiyorsa kızdır. Ama benim erkektir. Bence öyle birşey yok. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🥰♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Darısı bana inşallah bir küçük kızım var üç yaşında hayırlısı bakalım buda ikinci 😍☺️☺️ bende sürekli acı ve tuzlu istiyor canım ve yiyorum turşu özellikle 😊
Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️

Darısı bana inşallah bir küçük kızım var üç yaşında hayırlısı bakalım buda ikinci 😍☺️☺️ bende sürekli acı ve tuzlu istiyor canım ve yiyorum turşu özellikle 😊
Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️
ayy canım erik çıktı çıkmasına da aşırı pahalı

Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız
pahalı yada ucuz önemli değil. Burda yok bulsam alacam zaten ama yok böyle çıksa da artık yesem diyip duruyom bazen öyle düşünüyorum o kadar canım çekiyor ki rüyama geliyor orda doya doya yiyorum 😂😂. Geçen karpuz çekti bir ay boyunca çıkmasını bekledim yoktu bime gelmişti orda bulmuştum. Ama erik çıkmadı hâlâ 😭😨

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar