gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,569 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Bana da dediler göstermiyorsa kızdır. Ama benim erkektir. Bence öyle birşey yok. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🥰♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️

Hayırlısı olsun inşallah canım . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰♥️

pahalı yada ucuz önemli değil. Burda yok bulsam alacam zaten ama yok böyle çıksa da artık yesem diyip duruyom bazen öyle düşünüyorum o kadar canım çekiyor ki rüyama geliyor orda doya doya yiyorum 😂😂. Geçen karpuz çekti bir ay boyunca çıkmasını bekledim yoktu bime gelmişti orda bulmuştum. Ama erik çıkmadı hâlâ 😭😨
inşallah erikte bi an önce çıkarda iyice yersin canım😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
inşallah erikte bi an önce çıkarda iyice yersin canım😊
İnşallah ya valla dört gözle bekliyorum 😂☺️

Icime erkek dogmustu oglum diye seviyordum bebegimi , dun gece ruyamda bir kiz sesi duydum anne ben erkek degilim kizim diyordu 🙈🙈🙈 bugun de bacagini acmayinca kiz heralde dedim ben de 😁
Bebeğimin cinsiyeti geç öğrendik eşim hep başından beri erkek diye seviyordu. Ben rüyamda bir kızım olduğunu görmüştüm ama erkek olucak . Sen çok düşündüğün için gelmiştir rüyana 😂

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya valla dört gözle bekliyorum 😂☺️

Bebeğimin cinsiyeti geç öğrendik eşim hep başından beri erkek diye seviyordu. Ben rüyamda bir kızım olduğunu görmüştüm ama erkek olucak . Sen çok düşündüğün için gelmiştir rüyana 😂
Ilk bebegimiz kiz erkek farketmez diyoruz eşimle ama benim icime erkek doguyor nedense , eşim de alisti o da oglum diyor 😅 kizimiz olursa ters köse olacak 🤭 hayirli saglikli olsun da insallah kizim da benim oglum da 🥰

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
29+4 günlük hamileyim cinsiyetimizi de öğrenemedik aşerme konusunda da ilk zamanlar salatalık aşerdim turuncu hurma ve ara sıra tatlı aşerdim
Neden bu kadar buyuk olmasına ragmen ogrenemedınız? Gızledımı kendını? Kontrole gıtmeden once cıkolata yersenız kendını gosterır

Valla kızlar ben onu bunu bılmem bu benım ilk. Ve yenı yenı canım bır ıkı bıseyı ıstedugını bılıyorum oda aman aman yıyım degıl yani. Cınsıyetıde erkek🧿

Neden bu kadar buyuk olmasına ragmen ogrenemedınız? Gızledımı kendını? Kontrole gıtmeden once cıkolata yersenız kendını gosterır

Valla kızlar ben onu bunu bılmem bu benım ilk. Ve yenı yenı canım bır ıkı bıseyı ıstedugını bılıyorum oda aman aman yıyım degıl yani. Cınsıyetıde erkek🧿
yedim çikolata ama doktor net bişey söyleyemem diyor yok sırtı dönük yok uyuyor filan dedi bakalım haftaya kontrol var inşallah artık öğrenirim öğrenmesemde sürpriz olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar