gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,611 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte ne aserdiniz ve bebeğinizin cinsiyeti ne oldu
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
I

Iceun

Guest
Ben de yemek yiyemiyordum ama çok uyuyordum sanırım uykuya aşerdim😇Allah kısmet ederse kızım olacak

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Paylasirim 2 haftamiz var daha kontrole 😊 Umarim yine saklamaz gösterir 🥰
İnşallah gösterir canım giderken çikolata ye gösterir inşallah. Benimki de göstermedi çikolata yiyecektim gitmeden önce ama unuttum yemedim 😂😂 yine de öğrendim şükür. Benim enfeksiyon var hamilelikten önce de tedavi oluyordum. Özele gidiyordum bu yüzden. 16.haftada devlete gittim söylemedi bebek kendini saklıyor dedi . Bir ay boyunca bekledim öğrenmek için . Özele gittim söyledi doktorum ♥️😍

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah gösterir canım giderken çikolata ye gösterir inşallah. Benimki de göstermedi çikolata yiyecektim gitmeden önce ama unuttum yemedim 😂😂 yine de öğrendim şükür. Benim enfeksiyon var hamilelikten önce de tedavi oluyordum. Özele gidiyordum bu yüzden. 16.haftada devlete gittim söylemedi bebek kendini saklıyor dedi . Bir ay boyunca bekledim öğrenmek için . Özele gittim söyledi doktorum ♥️😍
Cikolata yiyecegim bu defa benim de aklimda 🥰 gecmis olsun enfeksiyon durumun iyidir insallah gebelikte zorlar seni enfeksiyon

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Cikolata yiyecegim bu defa benim de aklimda 🥰 gecmis olsun enfeksiyon durumun iyidir insallah gebelikte zorlar seni enfeksiyon
Sağol canım. Aynn valla bazen sancılarım oluyor çok korkutuyor beni ama doktor enfeksiyondan diyor. Ama bu ay iyiydik çok şükür doktor bu ay ilaç vermedi ama bu günlerde sanırım tekrar yükselmiş değerlerim çünkü bir kaç gündür rahatsız oluyorum baya😔. Allah büyük inşallah bebişime birşey olmasında. 🙏

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım. Aynn valla bazen sancılarım oluyor çok korkutuyor beni ama doktor enfeksiyondan diyor. Ama bu ay iyiydik çok şükür doktor bu ay ilaç vermedi ama bu günlerde sanırım tekrar yükselmiş değerlerim çünkü bir kaç gündür rahatsız oluyorum baya😔. Allah büyük inşallah bebişime birşey olmasında. 🙏
Allah bebegimizi seni de korusun canim 🤲 Hayirlisi ile iyi olur insallah bebeklerimizi kucagimiza aldigimizda hepsi bitecek 😊

Tüm sayfalar yüklendi.